Po nieco przykrej informacji o podwyższeniu cen Conan Exiles na konsole, czas na dobre wiadomości. Studio Funcom ogłosiło dzisiaj datę premiery tego survivala oraz zaprezentowało rewelacyjną wersją kolekcjonerską.

 

Jesteśmy bardzo podekscytowani informując Was, że Conan Exiles opuści Early Access/ Game Preview i zadbiutuje oficjalnie 8 maja 2018 roku! Nie tylko będzie można go zakupić w wersji cyfrowej na PC, Xbox One oraz PlayStation 4, ale dzięki współpracy z Koch Media wprowadzimy Conan Exiles do sklepów na całym świecie.

Już teraz możecie zamówić fizyczną edycję Day One na PC, Xbox One oraz PS4 (obecnie dostępna w wybranych regionach u wybranych sprzedawców, ale lista będzie dłuższa). Nie tylko wersja ta opakowana jest w fajne pudełko, ale zawiera także wydrukowaną kolorową mapę Ziem Wygnańców, ale także ekskluzywny miecz, którego będzie można używać w grze po premierze: Conan’s Atlantean Sword.

Conan Exiles pozostanie w Early Access oraz Game Preview do tego czasu, a wszystkie osoby, które zakupią grę przed premierą, otrzymają dostęp do finalnej wersji bez żadnych dodatkowych kosztów. Osoby, które zdecydują się na zakup cyfrowej wersji tego survivala, po jego premierze otrzymają w grze unikalny strój: Conan’s Royal Armor.

Niestety, o ile podwyżka ceny dla graczy na konsolach zapowiedziana została w zeszłym tygodniu, to w dzisiejszym komunikacie poinformowano o podwyższeniu ceny dla osób grających na PC. Do dnia premiery cena pozostanie bez zmian (29,99 Euro/ 107,99 PLN), ale od 8 maja Conan Exiles na PC ma kosztować 39,99 Euro. Jeśli więc jesteście zainteresowani tym tytułem, to warto zakupić go przed 8 maja 2018.

Dodatkowo, studio Funcom zaprezentowało rewelacyjną wersję kolekcjonerską Conan Exiles, w skład której wejdzie 15 cm figurka, komiks, ścieżka dźwiękowa, artbook, fizyczna mapa Ziem Wygnańców oraz e-booki.

No proszę, kolejny survival opuszcza Wczesny Dostęp i nadal nie jest to DayZ 😀

 

Poprzedni artykułKolejne globalne wydarzenie w The Division – Atak
Następny artykułNiepokojący i pokręcony zwiastun od Hideo Kojimy