Nadejszła wiekopomna chwila… Chwila, na którą czekałam już od jakiegoś czasu: moja strona, która prowadzę od 2009 roku, zyskała nowy wygląd!

I tłum szaleje….

A tak na poważnie. Nowa BabaGra.pl, którą widzicie, to efekt pracy ostatnich miesięcy. O ile poprzednia wersja strony była przez Was chwalona, to nadszedł czas aby dostosować się do aktualnych trendów na rynku. Kolejnym celem, który chciałam osiągnąć, jest lepsza czytelność i łatwość w dotarciu do interesujących Was materiałów. Jest to dopiero początek prac, a przez kolejne kilka tygodni z pewnością zauważycie pewne małe zmiany. Powiem uczciwie, że jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.

Prócz zmienionego wyglądu na stronie pojawiła się także inna nowość. Niestety, utrzymanie serwera kosztuje coraz więcej z roku na rok, a przycisk PayPal był bardzo rzadko używany. Właśnie dlatego też zdecydowałam się, że czas coś z tym zrobić.

Od dzisiaj na stronie będą reklamy. Niewiele – bo osobiście sama nie znoszę, gdy jestem nimi zalewana, ale jednak kilka banerków będzie. Jeśli cenicie moja pracę, lubicie tutaj zaglądać i czytacie zamieszczane przeze mnie materiały, to wyłączycie Adblocka. To z pewnością znacznie pomoże mi w rozwoju tej strony. BARDZO WAS o to proszę 🙂

Oczywiście mam nadzieję, że wraz z nowym wyglądem strony, znajdę jakiegoś sponsora z branży, który zechce zamieścić na BabaGra.pl swoje reklamy – zapraszam do kontaktu!

Mam nadzieję, że BabaGra.pl po botoksie przypadnie Wam do gustu 🙂