Nadejszła wiekopomna chwila… Chwila, na którą czekałam już od jakiegoś czasu: moja strona, która prowadzę od 2009 roku, zyskała nowy wygląd!

I tłum szaleje….

A tak na poważnie. Nowa BabaGra.pl, którą widzicie, to efekt pracy ostatnich miesięcy. O ile poprzednia wersja strony była przez Was chwalona, to nadszedł czas aby dostosować się do aktualnych trendów na rynku. Kolejnym celem, który chciałam osiągnąć, jest lepsza czytelność i łatwość w dotarciu do interesujących Was materiałów. Jest to dopiero początek prac, a przez kolejne kilka tygodni z pewnością zauważycie pewne małe zmiany. Powiem uczciwie, że jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.

Prócz zmienionego wyglądu na stronie pojawiła się także inna nowość. Niestety, utrzymanie serwera kosztuje coraz więcej z roku na rok, a przycisk PayPal był bardzo rzadko używany. Właśnie dlatego też zdecydowałam się, że czas coś z tym zrobić.

Od dzisiaj na stronie będą reklamy. Niewiele – bo osobiście sama nie znoszę, gdy jestem nimi zalewana, ale jednak kilka banerków będzie. Jeśli cenicie moja pracę, lubicie tutaj zaglądać i czytacie zamieszczane przeze mnie materiały, to wyłączycie Adblocka. To z pewnością znacznie pomoże mi w rozwoju tej strony. BARDZO WAS o to proszę 🙂

Oczywiście mam nadzieję, że wraz z nowym wyglądem strony, znajdę jakiegoś sponsora z branży, który zechce zamieścić na BabaGra.pl swoje reklamy – zapraszam do kontaktu!

Mam nadzieję, że BabaGra.pl po botoksie przypadnie Wam do gustu 🙂

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Następny artykułWilgoć w SCUM będzie śmiertelnie niebezpieczna
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

i nadeszła ta wiekopomna kwila 🙂
Wygląda super !!!

lamora

Hurrrra działa 🙂 tylko ten mały pasek na topie zniknął i pojawia się dopiero po przeskalowaniu strony, tym razem sprawdzone na trzech przeglądarkach 🙂

WujeQ

Naprawdę fajnie wygląda

Drake84pl

Wygląd git 🙂
choć układ strony po wejściu w np. newsy podoba mi się bardziej niż ten na głównej, który według mnie jest taki trochę rozlazły i ma za duże obrazki, natomiast ten w działach jest bardziej skupiony, ale to kwestia gustu 😉

nirvanes

Bardzo fajnie!:)

Michał Szymański

Gratulacje, fajnie się teraz strona prezentuje 🙂

JemVanusy

Bardzo ładnie, aż w pierwszej chwili myślałem, że coś nie tak w adresie wpisałem ;p
Miło widzieć jak ta stronka się rozwija, świetną pracę wykonujesz!

Aniol

Jak już wszyscy wylali tony wazeliny to ja trochę pomarudze 😛
Najnowsze po prawej stronie… Człowiek odruchowo kartę ogląda od lewej do prawej, wiec jeśli można by było przenieść na przeciwna stronę.
Wystarczyły by tylko na końcu ikony „podziel się”.
Kolumna tekstu wbijająca się w główny banner na stronie artykułu i przy stronie głownej, przez co wygląda jakby szablon strony się rozjechał.
Na plus Newsy i kachelki na stronie głownej.
Reklamy nie są nachalne choc rozrzucone na stronie jak tenteges przez rolnika na polu
Ogólnie dobra zmiana ;P

Kinya Turbgroszka

co to są kachelki na stronie głównej? Nie mogę za bardzo skojarzyć o co może chodzić 🙁 Jeszcze wiele rzeczy jest do poprawienia Aniołku, ale potrzebuje teraz kilku dni odpoczynku.
Reklam jest malutko, ale starałam sie je dać w miejscach dość widocznych. Jak na razie zebraliśmy w 2 dni całe 2 zł! 😀
Kolumna tekstu wbijająca się w artykuł – tak ma być. Miałam ponad 20 szablonów do wyboru i ten podobał mi się najbardziej 😉
Ikony i banery boczne zostaną dopracowane w przyszłości.
Jakieś inne działy powinny sie pojawić?