Chcecie oswoić i polatać na smoku? Urządzić sobie wyścigi na miotłach? A może wybudować wymarzony zamek? Możecie i to nawet… za darmo.

Na 1 listopada zapowiedziano premierę sandboxa Citadel: Forged with Fire na PC, Xbox i PS4. Już teraz jednak, do 28 października, możecie wypróbować ten tytuł za darmo na Steam!

Serwery Citadel: Forged with Fire zostały zresetowane, więc wszyscy ponownie zaczynają od zera. Dobra wiadomość jest taka, że studio Blue Isle nie przewiduje już żadnych wipe’ów, więc jeśli zdecydujecie się na zakup tej gry, to zachowacie postęp swojej postaci.

A jeśli myślicie, że czekanie na premierę i przygotowywanie serwerów na darmowy weekend, to wszystko czym ostatnio zajmowali się twórcy, to się mylicie.

Wczoraj do gry wprowadzono spora aktualizację, która dodała między innymi nowe pancerze i bronie do wytworzenia, a także mini-bossy. Ponadto zmieniono łupy otrzymywane po zabiciu orków, zwiększono szansę na otrzymanie marmuru podczas kopania surowców oraz zmieniono czasy levelowania oswojonych stworzeń. Prócz tego wprowadzono wiele poprawek oraz dodano nowe serwery PvP i PvE z różnymi modyfikatorami.

Jak widać sporo się dzieje jeszcze przed premierą. Zresztą na najbliższe miesiące twórcy także mają duże plany.

To co, wypróbujecie Citadel: Forged with Fire, czy też może już kupiliście ten tytuł i czekacie na premierę?

Poprzedni artykułEkipa ArcheAge wyłącza ArchePass, by ocenić skalę problemów
Następny artykułDo ARK: Survival Evolved zawitały strachy i szkielety