Wygląda na to, że nadchodzi era wersji mobilnych wielkich hitów z PC. Studio WildCard ogłosiło dzisiaj, że ich produkcja ARK: Survival Evolved już tej wiosny trafi na urządzenia mobilne. I nie będzie to jakiś tam spin-off bazujący na marce, ale ten właśnie survival.

Zgodnie z informacja podana przez twórców gry, gracze będą mogli swobodnie eksplorować wyspę na której zajedzie się ponad 80 prehistorycznych stworzeń gotowych do oswojenia i wytrenowania. Oczywiście będzie można budować bazy i personalizować ich wygląd, jak i funkcjonalność. Oprócz tego obecny będzie system klanów, a także i rzemiosło.

Za zaprojektowanie i opracowanie wersji na mobilki odpowiedzialne jest studio War Drum, a zamknięte beta testy na urządzenia mobilne z systemem iOS rozpoczną się już dzisiaj. Tak jak i w przypadku innych tytułów, właściciele mobilek z Androidem będą musieli poczekać kilka miesięcy. Jeśli interesuje Was ta wersja, to możecie zapisać się do beta testów na oficjalnej stronie ARK: Survival Evoleved.

Na ten moment nie wiadomo, czy ARK: Survival Evolved na urządzenia mobilne będzie udostępniony za darmo, czy jednak trzeba będzie go zakupić.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułŚwiat Miscreated znacznie się powiększył i stał się bardziej niebezpieczny!
Następny artykułSurvival ROKH powraca – czy ma szansę przetrwać?