Kilka miesięcy temu studio Autmaton zaskoczyło wiele osób  informacją, iż od dłuższego czasu pracuje nad nową strzelanką z wielkim otwartym światem – Mavericks: Proving Grounds, w którym ponad 1000 graczy będzie mogło walczyć na jednej mapie. Jeszcze większym zaskoczeniem okazała się zapowiedź trybu Battle Royale, gdzie do walki o zwycięstwo stanie nawet 400 graczy.

Dzisiaj studio Automaton ogłosiło, że podpisana została umowa z firmą Crytec na wykorzystanie CryEngine do stworzenia gry i integracji tego silnika z platformą SpatialiOS, która pozwala na efektywne wspieranie i budowanie wielkich światów wirtualnych.

Przynajmniej wiadomo, że gra będzie wyglądać przepięknie 🙂

Pierwszy zwiastun Mavericks: Proving Grounds

Dzisiejszy dzień przyniósł także pierwszy dziennik developerski w prawdziwym iście epickim wydaniu. Może nie za wiele na nim widać, poza ciekawie zapowiadającym się wyglądem postaci, ale za to otrzymujemy obietnicę, że każdego kolejnego tygodnia, twórcy będą ujawniać coraz więcej szczegółów związanych z tworzeniem Maverick.

Po długim czasie za zamkniętymi drzwiami, nadszedł prawie ten czas, kiedy możemy je zburzyć i pokazać wszystkim co robimy z Maverick. W nadchodzącej serii dzienników developerskich, powoli rozpalimy hype, będziemy odpowiadać na Wasze pytania oraz optymalizować Wasze oczekiwania.

Dajcie znać w komentarzach poniżej, jak Wam się podoba ten pierwszy rzut oka na Mavericks: Proving Ground i epickiego vloga studia Automaton

Poprzedni artykułSea of Thieves wprowadza podatek od śmierci, zatrudnia hobbita do muzeum
Następny artykułPlayerUnknown’s Battlegrounds dodaje skórki do broni oraz nowe skrzynki