Najnowsza aktualizacja do PlayerUnknown’s Battlegrounds trafiła na serwery Live, wprowadzając obiecywany jakiś czas temu system skórek do broni oraz nowe skrzynki z losowymi nagrodami.

Nowy system skórek dla broni związany jest także z lekką zmianą interfejsu, a konkretnie to dodanie okna pozwalającego na dostosowanie wyglądu poszczególnych broni.

Istnieją dwa sposoby na zdobycie skórek dla broni i niestety obie związane są ze skrzynkami z losowymi nagrodami.

Do gry dodano dwie nowe skrzynki: Tiumph i Raider. Ta pierwsza to skrzynia to skrzynia, która może zostać odblokowana jedynie za pomocą płatnego klucza, podczas gdy ta druga jest skrzynia darmową.

Skrzynka Triumph dołącza do puli pozostałych skrzynek i szansa na jej otrzymanie wynosi obecnie 20%. Jeśli chodzi o skrzynka Raider, to może zostać zakupiona za pomocą BP.

Poza tymi dodatkami, ekipa PUBG Corp. ogłosiła iż testuje nowe funkcje związane z blokadą regionów. Nowy system ma pozwolić graczom na dołączanie do serwerów położonych w regionie, który zamieszkują, z tym że istniałaby opcja zagrania w innym regionie, o ile dołączyłoby się do swoich znajomych, którzy go zamieszkują.

Dodatkowo, każdy osoba, która zaloguje się do PlayerUnknown’s Battlegrounds przed 1 maja, otrzyma w prezencie skórkę do broni: Year One Scar-L.

ŹRÓDŁOPUBG Corp.
Poprzedni artykułMaverics: Proving Ground publikuje epicki dziennik developerski, zapowiada optymalizacje oczekiwań
Następny artykułFortnite Battle Royale dodaje Rakietę Kierowaną oraz tryb Starcie Snajperów