Oczekiwane przez wielu Sea of Thieves zadebiutowało oficjalnie we wtorek i trzeba powiedzieć, że nie była to spokojna premiera. Zgodnie ze słowami studia Rare, ponad milion osób zalogowało, a raczej próbowało zalogować się tego dnia do gry, co spowodowało problemy z serwerami.

Wielu osób, które zakupiły Sea of Thieves, winą za to obarcza Microsoft, gdyż tytuł ten dodany został do Game Pass na Xbox. Jakby nie patrzeć, użytkownicy doświadczają ogólnych problemów wydajnością gry, a także z logowaniem, brakiem nagród i licznymi opóźnieniami.

Wielu osobom nie spodobała się także dość enigmatyczna zapowiedź studia Rare, o tym iż w najbliższej aktualizacji dodany zostanie podatek od śmierci w postaci opłaty w złocie. Wprawdzie konkretna kwota nie została podana przez twórców, ale jak się można spodziewać, zapowiedź ta nie została zbyt ciepło przyjęta. Oczywiście kilka godzin później twórcy wyjaśnili, iż opłaty będą ponosić tylko osoby, które nie zginą wskutek walk PvP, ale nie wiem czy gracze zostali udobruchani tymi słowami.

A tymczasem Sean Astin, aktor znany z Lord of The Rings i Stranger Things, wystąpił w nowych przezabawnych zwiastunach Sea of Thieves, w których to wciela się w postać przewodnika po Muzeum Piratów.

Zamieszczam je poniżej i mam nadzieję, że się uśmiechniecie 🙂

 

 

 

Poprzedni artykułH1Z1 Auto Royale dodaje nową broń, skórka dla ARV do zgarnięcia
Następny artykułMaverics: Proving Ground publikuje epicki dziennik developerski, zapowiada optymalizacje oczekiwań
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Zobaczyłem śmieszą ilość ludzi na serwerach. 16 osób zdaje się? Maksymalnie cztery duże statki powiedzmy. Później odkryłem, że celem tej gry jest właściwie… zdobywanie skórek. A na końcu zdecydowałem, że absolutnie mnie już nie interesuje.
Szkoda. Ale nie duża.