Drodzy i piekielnie niebezpiecznie piraci – nadszedł w końcu moment oczekiwany przez wielu z Was! Wczoraj ruszyły ostatnie beta testy Sea of Thieves i tylko ci najwytrwalsi spośród wszystkich łotrów będą w stanie je przeżyć!

Jeśli zainteresował Was piracki prawie-sandbox Sea of Thieves, ale nie mieliście szanse wypróbować tego tytułu, to teraz macie szansę. Do niedzieli, do godziny 11.00 rano czasu polskiego, każdy chętny praktykant fachu pirackiego może wypróbować ten tytuł za darmo!

Ostateczna wersja bety zawiera forty wypełnione skarbami i szkieletami, które są z pewnością dużym wyzwaniem dla załóg wolących rozgrywkę PvE. Oprócz tego gracze po raz pierwszy otrzymają dostęp do frakcji Kupieckiej, a co za tym idzie zupełnie nowe misje.

 

Ostateczną betę Sea of Thieves można pobrać ze sklepu Microsoft dla Xbox One i Windows 10 na PC.

Walka i plądrowanie w Sea of Thieves

A poniżej zamieszczam filmik prezentujący tworzenie postaci, a raczej wybór tej, która odpowiada graczowi.

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale zapowiada wersję na urządzenia mobilne z crossplayem
Następny artykułPlayerUnknown’s Battlegrounds dodaje emotki, osiągnięcia i inne nowości
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Drake84pl

Dobre nowiny odnośnie dwóch ważnych rzeczy w Sea of Thieves:
– podczas „tworzenia” postaci będzie można dodać piratów którzy nam się podobają do ulubionych, dzięki czemu przy wygenerowaniu nowych postaci ulubione pozostaną na swoim miejscu. Nie jest to może tworzenie postaci od podstaw, ale ta dodatkowa opcja w obecnym systemie na pewno pomoże przy wyborze naszego pirata.
– gdy zginiemy po utracie statku, automatycznie pojawimy się w nowym miejscu z nowym statkiem zamiast wciąż pojawiać się w miejscu jego zatopienia i próby uzyskania pomocy syreny. Dzięki tej zmianie unikniemy ciągłego ginięcia z rąk bezwzględnych piratów bez możliwości odrodzenia się gdzieś indziej.
źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/03/10/inside-xbox-news-recap/#5xM6Gyh5XrY0VAbu.99