Minęły już dwa lata od momentu kiedy Black Desert Online zadebiutowało na Zachodzie. I jest to oczywiście doskonały czas by świętowanie. Nie ma się więc co dziwić, że do gry zawitała tona eventów, darmowych nagród, a także nowe umiejętności klasowe, aby łatwiej było likwidować przeciwników.

Od momentu premiery, Black Desert Online przyciągnął prawie 3 miliony graczy i odniósł ogromny sukces w Ameryce Północnej i Europie. Gracze zauroczeni zostali wyjątkową rozgrywką, innowacyjnym systemom, grafiką oraz niezmiernie płynną walką.

W kolejną rocznice premiery, Kakao Games EU oraz Pearl Abyss opublikowali zamieszczoną przeze mnie poniżej infografikę, na której zobaczyć możemy mnóstwo szczegółów dotyczących dotychczasowej historii tej gry, takie jak na przykład łączny czas gry, liczba ukończonych misji, ilość posiadanych wierzchowców i petów, czy też ilość zgonów wszystkich graczy. Dodatkowo opublikowano nowy zwiastun prezentujący najważniejsze informacje oraz miejsca obecne w grze.

A tymczasem najnowsza aktualizacja do Black Desert Online wprowadziła do gry kilka nowych eventów świętujących kolejną rocznicę od dnia premiery, a do tego w ramach podziękowania, gracze otrzymali specjalne nagrody. Kolejne dni to także boost do zarabiania XP oraz pokaz fajerwerków zaplanowany na 3 marca.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to tak jak wcześniej zapowiadano, do gry dodano umiejętności absolutne dla każdej z klas. Oprócz tego dodano funkcje wyszukiwania w przepisach alchemii i gotowania, umożliwiono liderom gildii lepsze zarządzanie funduszami, a także wprowadzono minimapę w 3D.

No nic – wszystkiego najlepszego Black Desert Online!

ŹRÓDŁOKakao Games EU
Poprzedni artykułMarzec pełen globalnych wydarzeń w The Division
Następny artykułEkipa PlanetSide 2 planuje ulepszyć system konstrukcji