Kako Games EU uruchomiło dzisiaj w Black Desert Online nowy serwer PvP – Arsha, na którym to mechanika gry została nieco zmodyfikowana. Oprócz tego poprawiono wiele błędów, wprowadzono kilka zmian klasowych oraz zapowiedziano Umiejętności Absolutne dla postaci na poziomie 56+.

Na nowym serwerze – Arsha PvP, wszystkie postacie maja nie tylko zwiększone statystyki obronne, ale i na określony czas zyskują odporność na umiejętności kontroli tłumów, jeśli zostały nimi trafione co najmniej trzykrotnie. Chodzi tutaj o takie czynności jak powalenie, lewitacja, unieruchomienie, chwycenie, itd. Dzięki temu walka ma stać się sprawiedliwsza i bardziej dynamiczna.

Dodatkowo wszelkie walki PvP będą wolne od zwyczajowych kar i spadku Karmy, chociaż jeśli postać z negatywną Karma wejdzie na ten serwer, to nadal może wylądować w więzieniu.

Oprócz tego twórcy Black Desert Online zapowiedzieli wprowadzenie Umiejętności Absolutne, które mają to maja dać graczom więcej możliwości jeśli chodzi o ich styl gry.

W ciągu ostatnich dwóch lat wszystkie 15 klas w Black Desert Online otrzymało umiejętności Awakening, a wraz z nimi nowe bronie. Te nowe umiejętności nie tylko dały dostęp graczom do nowych kombinacji ataków oraz stylów walki, ale i poniekąd zmusiły do używania nowych broni.

I właśnie dlatego studio Pearl Abyss zdecydowało się na wprowadzenie nowych umiejętności – Absolutnych, dzięki którym podstawowa broń każdej z klas zostanie zbalansowana, a zadawane przez nią obrażenie zwiększone. Umiejętności te maja dać graczom niespotykana swobodę oraz dostęp do większej ilości taktyk w walce, tak aby byli w stanie pokonać najtrudniejszego przeciwnika.

Umiejętności Absolutne wprowadzone zostaną do Black Desert Online już 28 lutego i udostępnione postaciom na poziomie 56 i wyżej.

ŹRÓDŁOKakao Games EU
Poprzedni artykułPUBG opóźnia Roadmap na marzec, wprowadza dwie nowe skrzynki
Następny artykułEpic Games ulepsza system budowania w Fortnite