W ostatni czwartek, na serwery Dark and Light, sandboxa fantasy tworzonego przez studio Snail Games, trafiła kolejna aktualizacja, a wraz z nią nowa zawartość skierowana do graczy PvE, a także wiele poprawek.

Mistvane Shrine to tajemnicze miejsce położone wysoko nad ziemią, stworzone jako więzienie mające powstrzymać stworzenia, których nie można kontrolować. W nadziei, że nikt nigdy nie odkryje tego miejsca położonego powyżej Lewitujących Wyspach, jego twórcy otoczyli ge gęstą mgłą i zamknęli na wieki. Jednakże w celach bezpieczeństwa i kontroli, na wszelki wypadek stworzono system pozwalający na teleportację do Mistvane Shrine, który to ukryty został na Lewitujących Wyspach.

W miejscu tym, gracze będą musieli stawić czoła nie tylko nowym stworzeniom, ale i staną oko w oko z ponad 500-letnią Qinaryss Gustclaw. Jest ona podobno jedynym potomkiem plemienia harpii znanego z umiejętności używania magii wiatrów, która to wykorzystana została do budowy Mistvane Shrine. Jej wiernym pomocnikiem jest Fay Drake, który wykorzystuje wiatr do leczenia swojej Pani. Po jej śmierci jednak, może szukać nowego Pana.

Oprócz tego, dzięki zebranym w tym miejscu surowcom, gracze będą w stanie wytworzyć nowy rodzaj wyposażenia: pozwalający na szybowanie Cloudburst Armor oraz włócznię Stormbreaker Glaive.

Od lipca, czyli momentu premiery Dark and Light we wczesnym dostępie na Steam, do gry dodano trzy wielkie aktualizacje, które dodały nowe lokacje, przedmioty oraz stworzenia.

Mobilne fortece w Dark and Light

W najbliższym czasie jednak twórcy maja w planach nieco zwolnić tempo dodawania nowych zwartości i chcą skupić się na naprawieniu wielu problemów, które występują w świecie Archos. Ta informacja z pewnością ucieszy graczy, którzy wielokrotnie prosili już studio Snail Games, by powstrzymało się przed dodawaniem nowości i skupiło na poprawkach oraz optymalizacji gry.

ŹRÓDŁOSnail Games
Poprzedni artykułKonkurs #boogiedown dla fanów Fortnite: 10.000 V-dolców do wygrania!
Następny artykułPierwsze testy tropikalnej mapy w PlayerUnknown’s Battlegrounds