Jeśli PvP w Dark and Light, sandboxie studia Snail Games, jest dla Was zbyt monotonne, to możecie spróbować swoich sił na serwerach pełnych Chaosu.

Zgodnie z informacją podana przez twórców, serwery te koncentrować się będą na rozgrywce związanej z PvP, a zebrane na nich informacje pomóc maja w balansowaniu aspektów PvP na innych serwerach.

Czym będą się one różnić od pozostałych serwerów Dark and Light? Kilkoma rzeczami. Przede wszystkim gracze zbierać będą doświadczenie dwa razy szybciej, a z zabitych przeciwników otrzymywać będą przedmioty wyższej jakości. Dzikie stworzenia na tych serwerach będą mogły osiągnąć trzydzieści więcej poziomów, a struktury mieć będą jedynie 5% punktów życia w porównaniu do struktur z innych serwerów PvP. Zmieniono także zasady dotyczące wojny pomiędzy klanami: czas wypowiedzenia zajmuje teraz 2 godziny, a sama wojna trwa 24 godziny.

Gracze z klanów, które zdecydują się na zagrać na serwerach Chaosu oraz osiągną ekstremalnie dobre wyniki – cokolwiek to znaczy, spodziewać się mogą nagród na zakończenie każdego cyklu. Nagrody te będzie można używać na każdym serwerze, gdyż przypisane zostaną do konta.

Inżynieria goblinów w Dark and Light

To co – przenosicie się na serwery Chaosu?