Od kilku dni gracze Dark and Light mają dostęp do nowego typu budowli – i to nie byle jakiego, bo latających fortec! Jestem przekonana, że nowa funkcja spodoba się osobom, którym znudziło się już budowanie potężnych fortec na ziemi 🙂

Odblokowując czwarty poziom gobliniej Inżynierii, użytkownicy Dark and Light mogą rozpocząć budowanie swojej mobilnej fortecy. W pierwszej kolejności jednak muszą oni wybudować specjalny dok, służący do jej konstrukcji oraz zebrać mnóstwo surowców. W tej chwili, w fortecy można umieścić wieże obronne, ale w przyszłości dodane zostaną także i goblinie działa.

Oprócz tego studio Snail Games zbalansowało Blackice Peaks oraz Scalding Abyss, modyfikując punkty życia zamieszkujących te miejsca stworzeń, ulepszając ich animacje oraz dopasowując ilość otrzymywany przedmiotów potrzebnych do wyrobienia tutejszych pancerzy. Poprawiono także obszary startowe, tak aby nie pojawiały się na nich już stworzenia wysokopoziomowe, usunięto śnieg, zmieniono zasady wypowiadania wojny innym klanom oraz usunięto funkcje przechowywania rzeczy w Renal Sign.

Niezła ta mobilna forteca – prawda?

ŹRÓDŁOSnail Games
Poprzedni artykułOtwarte beta testy Darwin Project!
Następny artykułPUBG poprawia niebieską strefę i banuje ponad 100.000 kont