Studio DayBreak Games ogłosiło dzisiaj, że H1Z1 – pionierska i pierwsza samodzielna produkcja z gatunku strzelankę Battle Royale, juz niedługo zadebiutuje na PlayStation 4.

Otwarte beta testy H1Z1 rozpoczną się na PS4 już 22 maja. Pierwsza zamknięta, weekendowa beta gry rusza jeszcze w kwietniu! Gracze będą mogli się na nią zarejestrować na oficjalnej stronie gry. Docelowo gra udostępniona zostanie jako tytuł Free-to-Play.

H1Z1 na PS4 zaprojektowano z myślą o konsoli, a rozgrywka skupia się na bazowych dla gatunku elementach, które czynią Battle Royale tak atrakcyjnym dla graczy. Gra zawiera nowy system progresji broni, zaprojektowany od nowa interfejs oraz nowe bronie i sprzęt.

Sterowanie na PS4 wyważono w taki sposób, by utrzymać skupienie graczy na akcji. H1Z1 posiada teraz system ekwipunku typu grab-and-go, co upraszcza zbieranie przedmiotów i zarządzanie nimi. W grze obecny będzie także dobrze znany kołowy system wyboru broni, dzięki czemu gracze mogą szybko przełączać się między bronią palną i granatami. Ponadto twórcy przeprojektowali interfejs, z którego wszystkie informacje da się odczytać na pierwszy rzut oka. System wytwarzania przedmiotów został także usunięty z gry.

Mimo że zrzuty będą podstawowym sposobem na zapewnienie sobie sprzętu wyższych poziomów, na mapie ukryte będą także specjalne skrzynki zawierające broń i sprzęt poziomu 2 oraz 3. Gracze stosujący bardziej pasywną strategię mogą skrupulatnie przeszukiwać świat gry, by odnaleźć te rzadkie skrzynki, emitujące cichy szum radiowy oraz specjalny sygnał.

Zgodnie z informacja podaną przez twórców H1Z1, produkcja ta została w pełni zoptymalizowane dla PlayStation 4 i działa z prędkością 60 klatek na sekundę na PS4 Pro.

Także od dzisiaj, aż do 22 maja 2018, można zamówić przedpremierowo specjalny pakiet Namesis w cenie 23.33 euro, w którym znajdują się unikatowe przedmioty kosmetyczne:

  • Animated Mayhem AR-15
  • Nemesis Jacket
  • Nemesis Pants
  • Nemesis Helmet
  • H1Z1 Parachute
  • Power Pose Emote
  • H1Z1 PSN Theme
  • 3 skrzynki Chaos

Członkowie PlayStation Plus będą mogli się cieszyć obniżką ceny zestawu przedpremierowego o 20%.

I jak podoba się Wam ta wiadomość?

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje Czepiak oraz opcję zwrotu zakupionych przedmiotów
Następny artykułDayBreak Games broni się przed sankcjami, zmienia historię studia