No i mamy powtórkę z rozrywki… Już dzisiaj ruszają pierwsze beta testy odświeżonego i podobno znacznie ulepszonego Defiance 2050 na PC. Po raz pierwszy osoby zainteresowane tym tytułem, będą mogły wypróbować systemu podziału na klasy oraz nowego systemu ulepszania broni.

Beta testy rozpoczną się już dzisiaj, 20 kwietnia, o godzinie 19:00 czasu polskiego, i potrwają do 23 kwietnia, do godziny 19:00. Dostęp do nich uzyskały osoby, które zarejestrowały się na oficjalnej stronie gry.

Defiance 2050 to futurystyczna strzelanka, której akcja rozgrywa się w ogromnym postapokaliptycznym światem wypełnionym obcymi i ich technologią Ark.

Niestety, w trakcie pierwszych zamkniętych beta testów, twórcy Defiance 2050 udostępnią graczom jedynie strefy Mt. Tam oraz Madera, a także instancję Liberate the Lost. Oprócz tego uczestnicy będą mogli wypróbować tylko jedną klasę: wszechstronnego Szturmowca.

Możliwość zakupów w sklepie, osiągnięcia, trofea oraz PvP zostaną wyłączone, ale funkcje te obecne będą po premierze gry. Ponadto osoby biorące udział w tych beta testach będą mogły zdobyć maksymalny poziom mocy 1500, a także 25 poziom postaci i klasy.

To ręka do góry – kto z Was ma zamiar wypróbować w ten weekend Defiance 2050?

Jeśli o mnie chodzi to na pewno wypróbuję Defiance 2050 w ten weekend. Jakby nie patrzeć przez długi czas zagrywałam się w to MMO i jestem ciekawa, co nowego wymyślił Trion Worlds.

ŹRÓDŁOTrion Worlds
Poprzedni artykułWiele nowości trafi do hardcorowego Escape from Tarkov
Następny artykułPająkowate mutanty i inne niebezpieczeństwa w Miscreated