Gracze Escape from Tarkov, pierwszoosobowej hardcorowej strzelanki, szykują się powoli na kolejna aktualizację. Zgodnie z zapowiedzią, doda ona nową lokację, samouczek oraz wiele innych rzeczy.

W najnowszym zwiastunie zapowiadającym aktualizację 0.8, twórcy gry zaprezentowali najważniejsze nowości, jakie trafią do gry.  Już niedługo użytkownicy Escape from Tarkov otrzymają dostęp między innymi do nowej lokacji – Interchange, której punktem centralnym będzie olbrzymie opuszczone centrum handlowe.

Oprócz tego do gry dodana zostanie nowa umiejętność Mag Drills, która będzie mieć wpływ na szybkość ładowania i rozładowywania magazynków, a także nowy rodzaj handlu wymiennego za zdobyte nieśmiertelniki przeciwników. Gracze spodziewać się mogą także nowych kamizelek taktycznych, toreb, nakryć głowy oraz wielu modyfikacji.

 

W niedalekiej przyszłości rozpocząć się mają także otwarte beta testy Escape from Tarkov. Zaproszenia do nich otrzymają osoby, które zarejestrowały się do beta testów na stronie głównej gry, ale do tej pory nie zdecydowały się na zakup jednego z pakietów fundatora.

Poprzedni artykułNowości w Fortnite: Ustawka i LKM w Battle Royale oraz Rtęciowy RKM w Ratowanie Świata
Następny artykułRuszają pierwsze beta testy Defiance 2050!