W ciągu ostatnich kilku tygodni ekipa Studia Blue Isle ciężko pracowała nad optymalizacją Citadel: Forged with Fire, naprawą wielu błędów, a także nad nowymi dziennymi misjami, jakie pojawiły się w grze.

Wersja silnika Unreal uaktualniona została do do tej najnowszej, dzięki czemu wiele sztuczek, które optymalizują Fortnite trafiło także i do tej produkcji. Dzięki tej zmianie znacznie przyspieszono ładowanie się gry, zoptymalizowano struktury tworzone przez graczy i niekiedy zaśmiecające świat, a do tego naprawiono wiele dokuczliwych błędów.

Dla osób, które lubią mieć jakieś konkretne wyzwania w grach tego typu, a do tego czują sie nieswojo, gdy nie widzą NPC z wykrzyknikami nad głową, dodano dzienne misje. Od kilku dni gracze Citadel: Forged with Fire mogą otrzymywać trzy dzienne wyzwania, za wykonanie których przewidziano cenne nagrody.

Ponadto ulepszono efekty wizualne połączeń z generatorami many, naprawiono symulację ubiorów na wietrze oraz usunięto możliwość budowania struktur i tronów pod wodą – koniec z królestwami licznych Posejdonów.

Twórcy Citadel: Forged with Fire szykują się powoli także i do olbrzymiej aktualizacji, która ma trafić do gry już za kilka tygodni. Zgodnie z zapowiedzią doda ona wiele nowości, wliczając w to uprawę roślin oraz system umożliwiający wytwarzać własne zaklęcia.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułMapleStory 2 w końcu trafi na Zachód – i to szybciej niż myślicie
Następny artykułAlienware Aurora do zgarnięcia za Królewską Powtórkę w Fortnite