MapleStory 2 to jedno z tych uroczo wyglądających koreańskich MMO, o których pisałam kilka lat temu mając nadzieję, że w kiedyś mi się w nie zagrać. Okazuje się, że w końcu doczekam się zachodniej wersji tej gry – i to szybciej niż myślałam.

Pierwsza odsłona MapleSory odniosła spory sukces, a i sequel przyciągnął sporą rzeszę fanów. Niestety, o ile gra ta udostępniona została w Korei już w 2015 roku, to na temat ewentualnej wersji angielskojęzycznej panowała dotychczas cisza.

W końcu jednak doczekałam się tej wiekopomnej chwili! Nexon America uruchomił bowiem oficjalną stronę MapleStory 2, na której to do 6 maja można zapisywać się do pierwszych beta testów, które ruszyć mają już 9 maja.

MapleStory 2 jest jednym z najbardziej kreatywnych MMORPG dostępnych obecnie na rynku, oferując szeroki wybór opcji przy tworzeniu postaci, dopasowywaniu ubiorów, a także dekorowaniu domów. Gracze mogą udawać się na misje, tworzyć własne przygody, walczyć z bossami, spotykać się w miastach, grać w mini-gry oraz brać udział w licznych wydarzeniach sezonowych.

Nie wiem jak Wy, ale ja będę chciała wypróbować ten tytuł.

 

Poprzedni artykułConan Exiles odlicza dni do premiery, prezentuje nowy zwiastun
Następny artykułCitadel: Forged with Fire dodaje dzienne wyzwania