Zgodnie z informacją zamieszczoną przez ekipę Citadel: Forged With Fire, do gry tej nadciągają wielkie zmiany. Tak wielkie, że nie obędzie się bez całkowitego resetu serwerów, a co za tym idzie usunięcia progresji postaci oraz wszelkich struktur.

Całe szczęście, że to dramatyczne wydarzenie nie wydarzy się za kilka dni, a za… kilka tygodni. Twórcy tego sandboxa chcieliby jednak, by gracze zaczęli się do niego szykować, dlatego też już teraz ujawniono kiedy wstępnie można się spodziewać wipe serwerów: połowa lipca.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że dziesięć najaktywniejszych serwerów pozostanie nietkniętych – przynajmniej w jakimś sensie. Z racji tego, że zapowiadane na lipiec zmiany mają przynieść także większe restrykcje związane z obszarami, na których można stawiać bazy, część z nich może ulec… zagładzie. I właśnie dlatego to ostrzeżenie o wipie pojawiło się już teraz.

No dobrze, a co nowego trafi do Citadel: Forged with Fire? Bazując na opiniach graczy, ekipa ze studia Blue Isle przerobiła progresję postaci, zbalansowała rozgrywkę, a także nieco zmieniła wygląd świata. Spodziewać się można także zmian w Drzewku Wiedzy oraz koszcie zakupu i wytwarzania przedmiotów z przepisów.

Ponadto gracze otrzymają możliwość tworzenia swoich własnych zaklęć, uprawy roślin oraz całkowitej zmiany wyglądu interfejsu.

Aż jestem ciekawa tych zmian.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułH1Z1: Przeszłość stanie się przyszłością…
Następny artykułMoja pierwsza godzina w Summerset