Po kilku latach ciężkiej pracy, niezależnie studio Phoenix Lab może odetchnąć z ulgą. Ich produkcja została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i przeżywa oblężenie. Ponad milion graczy zarejestrowało się od otwartych beta testów Dauntless w dniu ich rozpoczęcia!

Dauntless to wieloosobowa sieciowa produkcja, która zainspirowana została serią Monster Hunter. Użytkownicy wcielają tutaj w łowców i polują na zagrażające temu światu behemoty.

Od 24 maja Dauntless dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy wejść na oficjalną stronę gry, ściągnąć pliki i jakiś czas później można rozpocząć polowanie na potwory.

Dauntless wzbudził olbrzymie zainteresowanie. I mimo, iż twórcy przygotowali serwery mogące pomieścić 75.000 osób, to okazało się, że jest to niewystarczające. Od momentu startu otwartych beta, ekipa studia Phoenix Labs ciężko pracuje by dodać nowe serwery, ulepszyć logowanie i matchamking oraz wyeliminować kolejki.

Jeśli więc zainteresował Was ten tytuł, to poczekajcie w spokoju kilka dni na jego wypróbowanie, bo niestety w tej chwili, poczekacie kilka godzin w kolejce…

Nie wiem jak Wy, ale ja na pewno zajrzę do Dauntless – lubię wyzwania i jestem ciekawa tej gry 😀

Dauntless możecie ściągnąć z TEJ STRONY.

Poprzedni artykułOdkryjcie tajemnice kryjące się w Conan Exiles!
Następny artykułZobaczcie co kryją w sobie pakiety fundatora do Bless Online
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Selsi

z checia bym zagral zeby porownac do Monster Hunter World ale te kolejki …