Wczoraj wieczorem pojawił się kolejny zwiastun Dauntless, na którym możemy zobaczyć rzeczy wcześniej nie pokazywane ekipę tej gry.

Przede wszystkim, mamy okazję zobaczyć opisane jakiś czas temu przez devsów miasto Ramsgate, miejsce gdzie gracze będą mogli odpocząć pomiędzy kolejnymi walkami, a także ulepszyć swój ekwipunek.  Oprócz tego możemy zobaczyć różnorodne zbroje i barwniki, a także dziwną metodę transportu pomiędzy miastem a lewitującymi wyspami.

Zwiastun ten pokazuje także kolejnego behemota z jakim będą mogli zmierzyć się gracze. To olbrzymie, podobnie nieco do sowy stworzenie, nazwane zostało przez twórców gry Skraev. Wcześniej prezentowany ognisty Embermane, także znalazł się na tym zwiastunie, ale głównie jako dostawca surowców potrzebnych do stworzenia ognistego ekwipunku, który znacznie pomaga z wcześniej wspomnianym behemotem.

Jeśli zainteresował Was Dauntless to pamiętajcie, że możecie na stronie głównej gry zapisać się do alpha testów lub też zabezpieczyć sobie w nich udział kupując jeden z pakietów założycielskich.