Do Dauntless Nadciąga Burza. I nie chodzi mi tutaj o zapowiedzianą na 9 sierpnia premierę Monster Hunter World w wersji na PC, ale darmowe rozszerzenie, które udostępnione zostanie graczom Dauntless dzień wcześniej.

Wraz z The Coming Storm zmieni się wygląd Ramsgate, stolicy tego uniwersum. Najeżony przemysłowymi ulepszeniami statek frakcji Ostian rozbije się w tym mieście, przekształcając je w ruiny, ale jednocześnie dając graczom dostęp do nowego wyposażenia oraz misji.

Wraz z burzą nadciągnie także nowy behemot – Koshai, Władca Cierni. Podobno jego moc jest tak wielka, że będzie negatywnie wpływać na otaczające go środowisko oraz znajdujące się niedaleko behemoty, zmieniając ich dotychczasowe zachowania. Ostianie, społeczeństwo słynące ze swojego przemysłowego dorobku, próbowali go wyeliminować po tym jak spustoszył on ich terytorium. Jednak zamiast chwały, ich łowców spotkała śmierć.

Wraz z nowymi wyzwaniami, do Dauntless zawitaja także nowe bronie. Zabójcy pragnący walczyć z behemotami z dystansu uzyskają dostęp do Ostiańskich broni dystansowych. Ponadto łowcy dostaną także dostęp do wytwarzanych granatów z różnymi efektami oraz do nowego wyposażenia: płonących egzotyków z Charrogga.

Jeśli jednak spodziewacie się, że rozszerzenie The Coming Storm doda do gry wszystkie te – i inne, nowości tego samego dnia, to jesteście w błędzie. Zgodnie ze słowami twórców, gracze Dauntless domagają się częstszych aktualizacji, dlatego też zawartość tego darmowego rozszerzenia dodawana będzie stopniowo począwszy od 8 sierpnia, przez kilkanaście kolejnych tygodni.

Zainteresowani Dauntless? Grę te możecie pobrać w tym miejscu.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułBless Online szykuje się na Wojnę Stolic, zapowiada asasyna
Następny artykułNo Man’s Sky ponownie podbija serca graczy