Za dwa dni startuje wcześniejszy dostęp dla osób, które zakupiły pakiety fundatora do długo oczekiwanej zachodniej wersji Bless Online.

Pakiety fundatorów wypełnione są skórkami wierzchowców, petów, broni, a także ubiorami i wieloma innymi rzeczami. najdroższy pakiet dodatkowo oferuję kod dający dostęp do gry dla znajomego. Co ważne, pakiety te będzie można zakupić dopiero począwszy od 28 maja, oprócz tego warto pamiętać o tym, że zawarte w nich skórki nie będą dostępne dla wszystkich postaci na koncie, ale tylko dla jednej – tej, na której zostały użyte.

Aby pochwalić się zawartością tychże pakietów, studio NeoWiz zamieściło nowy zwiastun, w którym możemy zobaczyć jak wyglądać będą przedmioty kosmetyczne, jakie otrzymają ich posiadacze.

Ponadto osoby zainteresowane Bless Online, mogą już sprawdzić ceny pakietów waluty premium oraz ile kosztować będzie premium członkostwo-nie-subskrypcja. Nieco kontrowersyjny model biznesowy nadal wprawia mnie w lekkie zakłopotanie, tym bardziej, że wygląda na to iż studio NeoWiz nie odrobiła zadania domowego i nie włożyło żadnego wysiłku w regionalizację cen za te usługi.

Osoby, które jednak zadecydują się opłacić członkostwo premium do Bless Online, muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 55PLN na miesiąc. W zamian otrzymają skórki wierzchowca i peta na 30 dni, wypasiony kilof i torbę do zbierania surowców, a także osiem buffów (ich opis znajdziecie tutaj).

Wiem, że marudzę, ale The Elder Scrolls Online chyba mnie za bardzo rozpieściło z ich subskrypcją i nie sądzę aby jakakolwiek firma była w tej chwili przebić tak wysoko postawioną poprzeczkę…

Jakby nie patrzeć oczywiście, że zagram w Bless Online. Klucz dostępu już mam (dzięki NeoWiz!), a poza tym czekałam na możliwość wypróbowania tej gry przez kilka ostatnich lat.

Mam też i ekstra klucz dla swoich czytelników, który pewnie rozdam aktywnym komentatorom na stronie, tyle że z tym całym RODO, muszę się zastanowić jak to poprawnie zrobić 😀

A Wy macie zamiar zagrać w Bless Online, czy też poczekacie na pierwsze komentarze?

BLESS Online będzie można zakupić na STEAM.