Za dwa dni startuje wcześniejszy dostęp dla osób, które zakupiły pakiety fundatora do długo oczekiwanej zachodniej wersji Bless Online.

Pakiety fundatorów wypełnione są skórkami wierzchowców, petów, broni, a także ubiorami i wieloma innymi rzeczami. najdroższy pakiet dodatkowo oferuję kod dający dostęp do gry dla znajomego. Co ważne, pakiety te będzie można zakupić dopiero począwszy od 28 maja, oprócz tego warto pamiętać o tym, że zawarte w nich skórki nie będą dostępne dla wszystkich postaci na koncie, ale tylko dla jednej – tej, na której zostały użyte.

Aby pochwalić się zawartością tychże pakietów, studio NeoWiz zamieściło nowy zwiastun, w którym możemy zobaczyć jak wyglądać będą przedmioty kosmetyczne, jakie otrzymają ich posiadacze.

Ponadto osoby zainteresowane Bless Online, mogą już sprawdzić ceny pakietów waluty premium oraz ile kosztować będzie premium członkostwo-nie-subskrypcja. Nieco kontrowersyjny model biznesowy nadal wprawia mnie w lekkie zakłopotanie, tym bardziej, że wygląda na to iż studio NeoWiz nie odrobiła zadania domowego i nie włożyło żadnego wysiłku w regionalizację cen za te usługi.

Osoby, które jednak zadecydują się opłacić członkostwo premium do Bless Online, muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 55PLN na miesiąc. W zamian otrzymają skórki wierzchowca i peta na 30 dni, wypasiony kilof i torbę do zbierania surowców, a także osiem buffów (ich opis znajdziecie tutaj).

Wiem, że marudzę, ale The Elder Scrolls Online chyba mnie za bardzo rozpieściło z ich subskrypcją i nie sądzę aby jakakolwiek firma była w tej chwili przebić tak wysoko postawioną poprzeczkę…

Jakby nie patrzeć oczywiście, że zagram w Bless Online. Klucz dostępu już mam (dzięki NeoWiz!), a poza tym czekałam na możliwość wypróbowania tej gry przez kilka ostatnich lat.

Mam też i ekstra klucz dla swoich czytelników, który pewnie rozdam aktywnym komentatorom na stronie, tyle że z tym całym RODO, muszę się zastanowić jak to poprawnie zrobić 😀

A Wy macie zamiar zagrać w Bless Online, czy też poczekacie na pierwsze komentarze?

BLESS Online będzie można zakupić na STEAM.

Poprzedni artykułDauntless bije rekordy popularności i… kolejek
Następny artykułPrzepięknie wyglądający Outpost Zero szykuje się do debiutu na Steam
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Wow!
Nie wygląda to jakoś porywająco. 55 złotych za buffy?
Z resztą głownie to chciałem zostawić ładny komentarz.
Aktywny taki 😛

Rathi

I jak odczucia? Jak bardzo nie warto wydawać 55 zł miesięcznie? : ))

Aniol

Wychodzi ze to gierka która nawiązuje do starego trio tank/dps/heal. Wiec jakby powrót do korzeni. Z tego co oglądałem na streamach wychodzi ze trza grac grupowo, szczególnie ze pozniej zabawa opiera sie na PvP. Chciało by się przyjrzeć bliżej tej grze ale cena chwilowo zaporowa jaj dla mnie.

Artur Mlynczyk

159 zł no szczerze podziękuje czekałem na ten tytuł ale 159 zł + co miesiąc 55 zł no ktoś tam w neowiz za dużo na koke wydaje.

AdamMarganiec

Ja ciągle czekam na sposób zyskania klucza do testowania gry >_>

Dream Walker

Gra wygląda epicko i jeszcze te mounty do oswajania. Chętnie bym zagrał 😉