Gracze Fortnite Battle Royale od dawna błagali twórców o dodanie pojazdów i wygląda na to, iż w końcu się oni ugięli pod naporem próśb. Jednakże, nie byłby to Epic Games gdyby nie zrobił tego „po swojemu”.

Spodziewacie się może, że z racji iż mapa w Fortnite Battle Royale nie jest aż taka duża, to ekipa tej gry doda jakiś mały pojazd – może buggy, czy też quada? No cóż, po części macie rację…

Pojazd rzeczywiście będzie malutki, ale nie do końca taki, jakiego moglibyście się spodziewać w grze z gatunku Battle Royale. Jednakże, wprowadzając chociażby tańczące bomby, czy skokskały, Epic Games nauczył nas już, że ma nie do końca poważne podejście do tego trybu, więc nie ma co się dziwić, że i pojazd będzie wyjątkowy.

Wózek na zakupy.

Tak proszę Państwa – dobrze przeczytaliście. Już niedługo do dyspozycji graczy oddany zostanie ten mini pojazd, który to w opisie wspomina o tym, że można go użyć aby wjechać w środek bitwy samemu lub z przyjacielem.

Przecieki o tym, iż w grze mogą pojawić się zabawne pojazdy z wyjątkową funkcjonalnością, pojawiły się już kilka miesięcy temu od jednego z developerów.

W końcu, po długim oczekiwaniu, do gry zaczęto powoli dodawać pliki związane właśnie z wózkami na zakupy, które to opisane zostały jako pojazd i co zostało wychwycone przez wiernych fanów tej produkcji.

W tej chwili możemy jedynie zgadywać, w jaki dokładnie sposób będą funkcjonować wózki na zakupy. Jest wielce prawdopodobne, że jedna osoba będzie mogła wsiąść do środka, podczas gdy druga będzie go popychać. Być może także by zmienić kierunek pasażer będzie musiał przechylać się na prawo lub w lewo.

Jednak to wszystko, to tylko czyste spekulacje i warto poczekać na oficjalne informacje, które w najbliższym czasie podane zostaną przez studio Epic Games.

Jedyną rzeczą, jaką wiemy na 100%, to ta, iż już niedługo pierwszy pojazd w postaci wózka na zakupy, zawita do Fortnite Battle Royale.

I jak Wam się podoba ten pomysł?

Poprzedni artykułConan Exiles: tylko Króla Lwa brakuje…
Następny artykułWojna gigantów: PUBG Corp. pozywa Epic Games
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Z jajem jak to Epic. Bardzo fajne!

Dream Walker

Jak zawsze z humorkiem. Fortnite ma swój klimat

NightPlayGames Polska

Gracze Fortnite Battle Royale od dawna błagali twórców o dodanie pojazdów- z tym bym polemizował.