Kolejny survival szykuje się do premiery na Steam. Ekipa ze studia Symmetric Games oraz wydawca tinyBuild Games ogłosili, iż survival Outpost Zero jeszcze latem 2018 roku zadebiutuje na Steam Early Access.

Outpost Zero to gra łącząca w sobie elementy strzelanki oraz survivalu osadzona w klimatach sci-fi. W produkcji tej gracze wcielają się SI nadzorujące roboty wysłane z ginącej Ziemi, którym to powierzono przyszłość ludzkości. Ich zadaniem jest stworzenie samowystarczalnej kolonii pozaziemskiej, a to oznacza zdobywanie surowców, zarządzanie zasobami, tworzenie bazy i walka z przeciwnikami.

24 maja ruszyły beta testy tej produkcji i jeśli chcielibyście mieć szansę na wzięcie w nich udziału, to zapiszcie się na oficjalnej stronie Outpost Zero. Kto wie, może będziecie mieć więcej szczęścia niż ja 🙂

Zwiastun rozgrywki możecie znaleźć w tym miejscu, a tymczasem obejrzyjcie kilkadziesiąt zdjęć zrobionych podczas alfa testów. Gra wygląda na nich cudnie!

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułZobaczcie co kryją w sobie pakiety fundatora do Bless Online
Następny artykułH1Z1 jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier na PS4!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

Czemu każdy surviwal wygląda dla mnie tak samo (nie mówię o klimacie) ale o elementach… Rust… Canon E. oraz Dar.. L… itp. taka sama mechanika budowy bazy… rozwoju postaci praktycznie … itp. zbierania kilofem mięsa…