Wydawca tinyBuild zapowiedziało nowy wieloosobowy survival, który tworzony jest przez studio Symmeric Games – Outpost Zero. Gracze wcielą się w sztuczną inteligencję, której zadaniem jest stworzenie nowego domu dla ludzkości.  W tym przypadku jednak nie tylko będą musieli zarządzać surowcami oraz walczyć z przeciwnikami, ale także tworzyć i zarządzać społecznością robotów.

Wyobraź sobie, że grasz w StarCraft, który jest sieciową strzelanką z elementami survivalu. Lądujesz na nowej planecie, zbierasz surowce, budujesz bazę oraz armię robotów, które pomogą Ci w misji. Potem bierzesz swoją armię robotów do bazy sąsiada i wypowiadasz mu wojnę.

Zgodnie ze słowami tinyBuild, Outpost Zero oferować będzie także elementy sandboxowe, szczególnie jeśli chodzi o możliwości budowania baz oraz tworzenie funkcjonującej gospodarki.

Produkcja ta ma ukazać się jeszcze w tym roku, a jeśli chcecie ja przetestować, to na stronie głównej możecie zapisać się do alfa testów.

Mam wrażenie, że ta gra może być czymś dla mnie – tym bardziej, że ma 4 x S:  survival, sandbox,  strategia i strzelanka w jednym! Czego więcej można chcieć?

Poprzedni artykułGloria Victis dodaje wykopaliska, ulepsza inżynierie oraz przygotowuje model żeńskiej postaci
Następny artykułH1Z1 powstaje z popiołów? Dzisiejsza aktualizacja ulepsza system walki
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Szubert

Czego chcieć wiecej? By takie gry (trailer wyglada świetnie) wychodziły szybciej z ea ?