Wydawca tinyBuild zapowiedziało nowy wieloosobowy survival, który tworzony jest przez studio Symmeric Games – Outpost Zero. Gracze wcielą się w sztuczną inteligencję, której zadaniem jest stworzenie nowego domu dla ludzkości.  W tym przypadku jednak nie tylko będą musieli zarządzać surowcami oraz walczyć z przeciwnikami, ale także tworzyć i zarządzać społecznością robotów.

Wyobraź sobie, że grasz w StarCraft, który jest sieciową strzelanką z elementami survivalu. Lądujesz na nowej planecie, zbierasz surowce, budujesz bazę oraz armię robotów, które pomogą Ci w misji. Potem bierzesz swoją armię robotów do bazy sąsiada i wypowiadasz mu wojnę.

Zgodnie ze słowami tinyBuild, Outpost Zero oferować będzie także elementy sandboxowe, szczególnie jeśli chodzi o możliwości budowania baz oraz tworzenie funkcjonującej gospodarki.

Produkcja ta ma ukazać się jeszcze w tym roku, a jeśli chcecie ja przetestować, to na stronie głównej możecie zapisać się do alfa testów.

Mam wrażenie, że ta gra może być czymś dla mnie – tym bardziej, że ma 4 x S:  survival, sandbox,  strategia i strzelanka w jednym! Czego więcej można chcieć?


Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such file or directory in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Warning: require(/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper): failed to open stream: No such device in /wp-includes/comment-template.php on line 1554

Fatal error: require(): Failed opening required '/wp-content/plugins/td-standard-pack/Newspaper/' (include_path='.:/:/usr/local/php73/lib/pear') in /wp-includes/comment-template.php on line 1554