Najnowsze zdarzenie globalne w The DivisionAtak (w grze przetłumaczono Rzeź), jest już dostępne i potrwa do 31 maja, do godziny 11:00 czasu polskiego. Oznacza to, że macie przed sobą kilka dni by wyfarmić tajne sety oraz spróbować zdobyć specjalne maski.

Wydarzenia globalne w The Division to specjalne ograniczone czasowo eventy z tematycznie dostosowanymi modyfikatorami, za które zdobywa się specjalną walutę. Każde wydarzenie globalne w istotny sposób zmienia rozgrywkę wprowadzając opcjonalne misje i modyfikatory grupowe oraz oferując różne wyzwania i nagrody.

Modyfikacja Atak sprawia, że takie efekty jak podpalenie, krwawienie i zagazowanie dodawane są do normalnych obrażeń i wraz z przeładowaniem broni, efekt ten ulega losowej zmianie. Dziki Atak dodaje element odporności przeciwników na jeden z efektów i zwiększone obrażenia od innych. Brutalny Atak natomiast przyznaje premię do obrażeń dla członków grupy jeśli zabiją przeciwnika w przeciągu dwóch sekund.

W trakcie trwania tego wydarzenia, prócz tajnych zestawów FireCrest, Samotnej Gwiazdy, Odzysku i Symbolu Drapieżnika, do zdobycia są także i unikalne maski.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułPonad sześćset stworzeń do oswojenia w Bless Online!
Następny artykułRuszają otwarte beta testy H1Z1 na PS4!