Jednym z głównych systemów Bless Online jest możliwość oswajania stworzeń i właśnie ten aspekt gry omawia dzisiaj studio NeoWiz z najnowszym dzienniku developerskim, jak i materiale filmowym.

Nie wiem czy wiecie, ale prawie wszystkie stworzenia obecne w Bless Online można będzie oswoić, po czym przekształcić je w wierzchowce lub też pety. Już w momencie premiery tej gry na Steam, gracze będą mogli oswoić ponad 660 unikalnych stworzeń, które znaleźć będzie można we wszystkich regionach.

W zależności od rodzaju środowiska, gracze będą mogli spotkać stworzenia zarówno przyjazne i urocze, jak i groźne oraz dzikie. Nawet i te elitarne stworzenia będzie można oswoić – nie będzie to łatwe, ale jeśli się Wam uda, to zyskacie naprawdę cennego towarzysza przygód.

Wraz z oswajaniem coraz większej ilości stworzeń, wzrastać będzie poziom zaawansowania postaci w posługiwaniu się tą funkcją. Im większy poziom, tym więcej stworzeń będzie można przechowywać jako swoje pety i wierzchowce. Ale to nie wszystko, bo wiele z tych oswojonych stworzeń, zaoferuje graczom także i unikalne efekty.

Poniżej zamieszczam nowy materiał filmowy prezentujący oswajanie stworzeń w Bless Online.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykuł100 milionów dolarów na nagrody w turniejach Fortnite!
Następny artykułWydarzenie globalne Atak w The Division już dostępne!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Jak narazie to jedyny plus Bless and Archeage 🙂