Studio ZeniMax Online może i ciężko pracuje nad tworzeniem kolejnych ciekawych rozszerzeń do The Elder Scrolls Online, ale wygląda na to, że rozpoczęli także prace nad kolejną sieciową produkcją.

Tak przynajmniej wynika z oferty pracy, jaka pojawiła się na ich stronie. W zamieszczonym ogłoszeniu studio szuka programisty, który to pracowałby nad niezapowiedzianą jeszcze grą związaną z nowym IP.

Sama oferta nie zdradza zbyt wielu szczegółów, ale wiadomo iż od kandydata wymagana jest wiedza techniczna związana z PC, PlayStation 4 i Xbox One, a także doświadczenie w pracy przy grach MMO.

Ta niewielka ilość informacji, nie powstrzymuje jednak fanów gier tego studia od spekulacji na temat nowego IP.

Przypomnijmy, że podczas tegorocznej konferencji prasowej na E3, prócz nowych rozszerzeń do Elder Scrolls Online: Wolfhunter i Murkmire, sieciowego Fallout 76, firma ta zapowiedziała także Starfield.

I o ile potwierdzono, że będzie to singleplayer, to wiele osób sądzi, że tworzone przez studio ZeniMax Online MMO może być sieciowym spin-offem tego właśnie IP.

No cóż, mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dowiemy się nieco więcej o tym tajemniczym MMO, a tymczasem możemy jedynie zgadywać.

Poprzedni artykułMapleStory 2 chwali się sukcesami, zapowiada kolejny event i zmiany
Następny artykułThe Long Dark przedstawia: Cztery Dni Ciemności