Zeszłotygodniowa aktualizacja survivala Miscreated dodała sporo nowości, które z pewnością ucieszyły wielu graczy, ale z drugiej strony wzbudziły dość sporo kontrowersji. Powiem uczciwie, że nie do końca wiem czy dodanie automatów umożliwiających między innymi handel na Steam MarketPlace jest dobrym pomysłem.

Na wyspie Orca pojawiło się kilka nowych budynków – kiosków, w których znaleźć można specjalne automaty umożliwiające przechowywanie rzeczy, jak i sprzedaż niektórych z nich na Steam MarketPlace. By móc do nich włożyć lub też wyciągnąć dana rzecz należy wnieść opłatę w postaci nowo dodanej waluty do znalezienia w grze – amCoins. Waluta ta przepada wraz ze śmiercią postaci i nie można jej przechowywać w bezpiecznych automatach, co oznacza, że jeszcze bardziej trzeba będzie uważać na otoczenie.

Jeśli chodzi o same automaty, to prócz kiosków można będzie je znaleźć także w świecie i przeholować do własnej bazy. Przeciwnicy nie mogą z takowego korzystać, ale mogą go zniszczyć.

Niektóre z rzeczy włożonych do automatu – na przykład przepisy, można będzie sprzedawać na rynku Steam.

Wyspa Orca powiększyła się także o kolejne interesujące lokacje. Twórcy udostępnili graczom port w Hayward oraz doki na północ od miasta. Prócz tego znaleźć będzie można wiele nowych schronów – niektóre z nich są całkiem dobrze wyposażone.

Wiele osób narzekających na bardzo małą ilość miejsca do przechowywania przedmiotów oraz ograniczenia wynikające z posiadanych skrzyń, także ucieszyła ostatnia aktualizacja. Nie tylko zwiększono ilość miejsca w największych skrzyniach, ale i zwiększono graniczną liczbę skrzynek, jakie można trzymać w bazach. A jeśli chodzi o ilość miejsca do przechowania rzeczy na postaci, to można jeszcze ją powiększyć dodając saszetkę przypinaną do pasa na 5 slotów.

Ponadto studio Entrada Entertainment dodało do Miscreated skuter wodny na 2 osoby, a także zwiększono liczbę miejsc w których mogą pojawić się motocykle i quady.

Z innych rzeczy warto wspomnieć o suwaku skalującym UI, poprawiono graffiti na autobusach oraz naprawiono wiele błędów.

Jeśli interesuje Was Miscreated, to w związku z letnią wyprzedażą na Steam jego cena obniżona została o 50%.

PRZEZMiscreated Polska
ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułConan Exiles: Biegiem przez wulkan
Następny artykułSCUM powali nas na kolana rozgrywką i wielkością mapy