Wiecie, powolutku zaczynam wdrażać się w streamowanie a Twitch.tv. Stwierdziłam, że w tak wiele czasami dziwnych gier pogrywam, że fajnie będzie je Wam od czasu do czasu pokazać.

Powolutku się wdrażam, więc wiele rzeczy mam jeszcze nie ustawione. Wiem, że ludzie używają jakichś tam botów, alertów i innych dziwnych rzeczy, ale to wszystko dopiero przede mną. Jak macie jakieś podpowiedzi, to z góry dziękuję.

Tymczasem, jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czym jest Miscreated, to zapraszam Was do obejrzenia mojego środowych przygód w tej grze. Po świecie tej gry oprowadzał mnie  i opowiadał o nim Piotr Pieńkowski, eks-naczelny „Świata Gier Komputerowych”i wielki fan tego tytułu, wraz z szanownym kolegą RedOne, który dołączył po półtora godziny.

Mnóstwo opowieści i śmiechu. Jeśli chcecie zobaczyć najzabawniejszy fragment, to zacznijcie od 1:35:00, czyli od momentu wyprawy do jaskini. Oj, działo się…

Rozmawialiśmy z Piotrem i stwierdziliśmy, że może co środę zrobimy taki lekko komediowy wieczór z survivalami. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A tymczasem – zerknijcie, oceńcie i powiedzcie co powinnam poprawić 😀

4 KOMENTARZE

Comments are closed.