Oj, dawno nie pisałam o Miscreated, a powinnam bo mimo, iż survival ten nie należy może do najpopularniejszych, to studio Entrada Interactive nadal aktywnie nad nim pracuje.

Ostatnie miesiące przyniosły sporo zmian ulepszających rozgrywkę, takich chociażby jak zwiększona ilość przedmiotów stosach, czy też poprawek dla mapy Canyonlands. Devsi zbalansowali także bronie oraz wprowadzili ich wytrzymałość, co wymusza na graczach ich naprawę.

Najnowsza aktualizacja natomiast dodaje bezpieczne strefy, w których gracze mogą się spotykać bez strachu, że zostaną zaatakowani i utracą swoje wyposażenie. W każdej takiej strefie znaleźć będzie można kilka BBQ i ognisk, które można wykorzystać do przygotowania potraw, grządek do posadzenia roślin, a także małe bunkry, gdyby trzeba się było schować przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

W bezpiecznych strefach znaleźć także będzie można handlarzy, którzy oferować będą spora ilość przedmiotów na sprzedaż – część z nich będzie się zmienić. Co ciekawe, to na każdej z map spotkać będzie można także wędrującego handlarza, który oferować będzie na sprzedaż rzadkie przedmioty.

Prócz tego developerzy przerobili system przyrządzania potrwa, usprawnili system pojazdów usuwając niepotrzebne elementy oraz słabe punkty, a także zredukowali ilość pojawiających się w świecie karabinków szturmowych, pistoletów maszynowych, lekarstw, amunicji i pożywienia.

Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV: Powoli do celu, czyli o fabule, muzyce i zabitym Nael’u
Następny artykułThe Division 2: Władcy Nowego Jorku startuje z Sezonem 2 i obławą na Szerszenia