Nie wiem czy wiecie, ale są miejsca gdzie pod koniec lipca świętuje się (poniekąd) Boże Narodzenie. Jest to dziwaczna tradycja, która powstała pod koniec XIX wieku, ale jej prawdziwa popularność rozkwitła dopiero w latach 40-tych ubiegłego wieku i trwa do dzisiaj.

W niektórych krajach jest to związane z tym, iż właśnie wtedy wypada okres zimowy i ich mieszkańcy chcą mieć namiastkę Świąt, podczas gdy w innych jest to bardziej ironiczne wydarzenie wykorzystywane często do różnego rodzaju wyprzedaży. Po co czekać do grudnia, skoro możesz sobie zafundować prezenty już teraz?!

Wygląda na to, że na krótki czas Boże Narodzenie może (ale nie musi) powrócić do Fortnite Battle Royale, a wraz z nim świąteczne skórki.

UWAGA – TO NIE JEST POTWIERDZONA INFORMACJA!

Z pewnością kojarzycie zdjęcia nowych skórek zamieszczane przez Epic Games, gdy w sklepie pojawiają się nowości. Kilka dni temu, na jednym z takich zdjęć zauważyć możemy Ciastka, czy też jak brzmi jego oficjalna nazwa – Wypiekanego Wojaka.

Oczywiście, to że na zdjęciu widać skórkę z Bożego Narodzenia nie zwiastuje od razu, iż święto to mogłoby powrócić w niedługim czasie do gry. To jednak nie wszytko.

W trakcie ostatniej aktualizacji, osoby uwielbiające przeszukiwać pliki gry i znajdywać ukryte w nich ciekawostki, zauważyły iż nie tylko dokonano pewnych modyfikacji na wspomnianej wyżej skórce, ale i że pojawiły się pliki związane z Bożym Narodzeniem.

Gdyby to okazało się prawdą, a twórcy Fortnite Battle Royale faktycznie próbowali wykorzystać ten krótki i dziwaczny okres świąteczny, to jest wielce prawdopodobne, że na chwilę do sklepu powrócić mogą niektóre skórki związane z Bożym Narodzeniem.

Wszystko co musicie wiedzieć o karnecie bojowym na Sezon 5 w Fortnite Battle Royale

Dajcie znać w komentarzach poniżej, czy podoba się Wam ten pomysł? Chcielibyście zobaczyć Święta Bożego Narodzenia Fortnite w lipcu?

Poprzedni artykułH1Z1 testuje Sezon 2 oraz mecze w porze nocnej
Następny artykułEkipa ArcheAge zmniejszona, krasnoludy i warborny już dostępne na Fresh Start serwerach