Studio Battlestate Games planuje wprowadzić  w niedługim czasie kolejną dużą aktualizację do Escape from Tarkov, która to dodać ma wiele nowości.

Wraz z aktualizacją 0.9 pojawi się między innymi pierwszy z planowanych bossów frakcji Scav (NPC) – Dealmaker. Znaleźć go będzie można nieopodal akademików i stacji benzynowej na mapie Custom, ale nie będzie sam. Nie tylko będzie on unikał wyrównanych starć szybko się wycofując w momencie zagrożenia, ale do tego ma on swoją przyboczna ekipę, która będzie go zażarcie ochraniała.

Prócz bossa, do gry dodane zostaną także granaty oślepiające i dymne, opaski na ramię w różnych kolorach, nowe modyfikacje do broni, nowe pancerze oraz hełmy, a także nowe bronie: Glock 18C oraz DS Arms SA-58 OSW Para.

W Escape of Tarkov pojawić się mają także nowe misje, schowki w lokacjach, a także płatne wyjścia z niektórych map. W związku z ilością zmian, twórcy przewidują także częściowy wipe, przy czym zdobyta u handlarzy reputacja zostanie bez zachowana.

Poniżej zamieszczam zwiastun aktualizacji 0.9 do Escape from Tarkov. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tych zapowiedziach.

Poprzedni artykułTwórcy No Man’s Sky podsumowują najważniejsze zmiany w grze
Następny artykułFortnite Battle Royale dodaje pistolet maszynowy, promocja na Ratowanie Świata