No Man’s Sky jest z pewnością najbardziej rozczarowującym tytułem ostatnich lat, a jeśli chodzi o rok 2016 to nawet udało mu się zdobyć niechlubną nagrodę „Jak umiejętnie kłamać, wkurzyć graczy i jeszcze na tym zarobić„.

To jednak jest już przeszłość. Tak przynajmniej tak twierdzą twórcy gry, którzy powoli szykują się do premiery na Xbox One, która to zapowiedziana została na 24 lipca. Tego samego dnia zadebiutować ma także obiecywany tryb wieloosobowy.

Przekonanie społeczności i wymazanie złych skojarzeń nie będzie łatwe, ale studio Hello Games robi co może by ponownie zaskarbić sobie względy graczy. Najnowszy materiał filmowy, podsumowujący zmiany w przeciągu ostatnich dwóch lat, ma w tym pomóc.

Wiele z tych zmian może spodobać się zawiedzionym graczom No Man’s Sky, tym bardziej iż część z nich była obiecywana przed premierą: pojazdy, budowanie baz, hodowanie roślin, walka w kosmosie, możliwość kupna olbrzymich fregat kosmicznych, a także teleporty pomiędzy planetami.

No więc, czy po obejrzeniu tego materiału ponownie nabraliście ochoty do wypróbowania  No Man’s Sky?

Poprzedni artykułPety bojowe w MapleStory 2 kochają słodycze!
Następny artykułNowy zwiastun Escape from Tarkov przedstawia zmiany w aktualizacji 0.9
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

I w koncu ta gra wyglada tak jak powinna wygladac w dniu premiery. Szkoda ze taki fail zaliczyli… Ale na pocieszenie – Star Citizen caly czas w powijakach 🙂

arabwinner

pikiel_knypel more