Burza nadciągnęła na Ranmsgate. Coming Storm to pierwsza w serii aktualizacji do Dauntless, które dostarcza nowe treści, poprawki i nowe bronie. Pierwotnie wszystkie te rzeczy miały trafić do gry w jednym czasie, ale ostatecznie twórcy zdecydowali się podzielić ją na części.

Do Dauntless zawitała nowa frakcja NPC – Ostianie, którzy uzbroją graczy w nowe bronie dystansowe, a także dostarczą wiedzy o ich mocarnych granatach. Te z kolei będą mogły robić wielkie boom, mrozić, podpalać, a nawet leczyć graczy.

Ponadto na horyzoncie pojawiła się nowa i niezwykle niebezpieczna wyspa zamieszkiwana przez nowego behemota Koshai. Nie tylko do pokonania jego potrzebne będzie najlepsze wyposażenie, ale i jego obecność wpływać będzie na inne behemoty znajdujące się na pobliskich wyspach, zmieniając ich zachowanie.

Kolejne aktualizacje dodadzą nowe egzotyczne bronie i ostiańskie rewolwery, które z pewnością spodobają się graczom od dawna proszącym twórców o broń dystansową.

Poniżej dziennik developerski, w którym zaprezentowane zostały wszystkie nowości – zarówno te, które dzisiaj dodane zostały do Dauntless, jak i te które pojawią się w niedalekiej przyszłości.

Ponad milion osób zagrało już w Dauntless i wygląda na to, że twórcy robią co mogą by przyciągnąć jeszcze większą ilość graczy.

Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to możecie go ściągnąć z tej strony.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułElder Scrolls Online za darmo, skrzynki i pet do zgarnięcia!
Następny artykułJace Hall przejmuje dowodzenie w H1Z1 na PC