Już w najbliższy piątek rusza QuakeCon 2018, a co za tym idzie studio Bethesda przygotowała wiele niespodzianek dla użytkowników swoich gier. Promocje przygotowano także dla osób grających w The Elder Scrolls Online, jak i tych pragnących wypróbować to MMORPG.

Począwszy od czwartku, 9 sierpnia, od godziny 16:00 czasu polskiego, wszyscy zainteresowani mogą za darmo zagrać w The Elder Scrolls Online na wszystkich platformach! W momencie gdy rozpocznie się event, wystarczy odwiedzić specjalnie w tym celu uruchomioną stronę i wybrać preferowaną platformę. Uwaga: by zagrać na PS4 trzeba posiadać PSPlus. Event ten zakończy się 15 sierpnia.

Osoby, które skorzystają z tej specjalnej promocji, będą mogły zwiedzić całe Tamriel, wliczając w to strefy PvP. Ponadto swoje podwoje otworzy także wyspa Vvardenfell, pozwalając graczom na zwiedzenie domu Mrocznych Elfów.

Ponadto  do 13 sierpnia, wiele pakietów umożliwiających dostęp do gry, a także pakiety z walutą premium, będzie można zakupić w obniżonej cenie.

Na piątek, na godzinę 18:00 czasu polskiego, zaplanowano specjalny panel poświęcony The Elder Scrolls Online, który to transmitowany będzie na żywo na oficjalnych kanałach Bethesdy na Twitch, Mixer i Youtube. Podczas jego trwania, dyrektor Matt Frior oraz CM Gina Bruno ujawnia nowe informacje dotyczące nadchodzących rozszerzeń: Wolfhunter oraz Murkmire.

Oglądając tę transmisję, gracze z wersji na PC/ Mac będą mogli zdobyć specjalnego peta Flame Atronach oraz 5 skrzynek Ouroboros. Nagrody te dostarczone zostaną do 17 sierpnia.

Jeśli gracie na konsoli, to się nie martwcie, bo także macie szansę zgraną tego peta i skrzynki. Wystarczy, że zalogujecie się do gry godzinę po prezentacji (pomiędzy 19:00 a 20:00) i zabijecie jednego stwora. Nagrody te dostarczone zostaną 28 sierpnia.

Instrukcje o tym jak połączyć konto ESO na PC/Mac z Twitch.tv  znajdziecie TUTAJ.

ŹRÓDŁOZeniMax
Poprzedni artykułRevelation Online zawitało na Steam, rozdaje prezenty
Następny artykułBurzowa pogoda przyciągnęła Władcę Cierni do Dauntless