W trakcie trwającyh targów gamescom 2018, Perfect World Entertainment oraz studio Gunfire Games zaprezentowali nowy zwiastun tworzonej przez nich kooperacyjnej strzelanki Remnant: From the Ashes.

Po raz pierwszy o produkcji tej usłyszeliśmy kilka tygodni temu. Zgodnie z zapowiedzią Remnant: From the Ashes będzie strzelanką z widokiem z trzeciej osoby, oferującą graczom intensywną walkę z mocarnymi przeciwnikami, do pokonania których potrzebne będzie taktyczne podejście oraz sojusznicy.

Tytuł ten zabierze graczy w przyszłość, kiedy to Ziemia opanowana została przez niebezpieczne istoty z innych wymiarów. I właśnie niektóre z tych potworów możemy zobaczyć na najnowszym materiale filmowym.

W Remnant: From the Ashes połączymy siły z trzema innymi graczami, a w samej walce wykorzystywać będzie można zarówno bronie palne, jak i te do walki wręcz. By przetrwać, użytkownicy będą musieli podróżować pomiędzy wymiarami – dynamicznie generowanymi i przerażająco pięknymi światami, ulepszać broń oraz wyposażenie, a także nawiązywać przyjazne kontakty z napotkanymi rzemieślnikami NPC, by móc zwerbować ich do swojej bazy.

Premiera Remnant: From the Ashes zapowiedziana została na 2019 rok.

Poprzedni artykułRuszyła przedsprzedaż The Division 2, mamy nowy zwiastun
Następny artykułPremiera MapleStory 2 w październiku, tryb Mushking Royale dostępny od dzisiaj