W końcu wiemy, kiedy nastąpi premiera MapleStory 2 na Zachodzie i niestety, będzie to później, niż sądziliśmy. Dobra wiadomość jest taka, że Nexon America bierze przykład z Epic Games i udostępnia swój unikalny tryb Battle Royale za darmo, a do tego można w niego grać już od dzisiaj.

MapleStory 2 oficjalnie zadebiutuje 10 października 2018 roku, a osoby które zakupiły jeden z pakietów fundatorów będą mogły zalogować się do gry już 1 października.

Wraz z premierą w grze pojawi się nowa klasa – Runeblade, udostepnionych zostanie 12 nowych instancji grupowych, a maksymalny poziom postaci zwiększony zostanie z 50 na 60.

W międzyczasie, już dzisiaj rusza pre-sezon w Mushking Royale, który potrwa do końca września. Gracze, którzy brali udział w beta testach MapleStory 2 i zagrali w ten unikalny tryb Battle Royale, spodziewać się mogą jednak kilku zmian:

  • dodany został tryb drużynowy dla 4 osób;
  • nowe przedmioty: lecząca flara umożliwi leczenie sojuszników, podczas gdy barykady dadzą graczom możliwość obrony przez szybkie postawienie ściany;
  • statystyki: gracze będą mieć podgląd do swoich statystyk.

Najlepsi gracze w Mushking Royale z każdego regionu otrzymają w nagrodę pakiety fundatora wypełnione walutą premium, przedmiotami kosmetycznymi oraz umożliwiającymi wcześniejszy dostęp do MapleStory 2.

Dodatkowo, zalogowanie się do trybu Mushking Royale przed końcem pre-sezonu, pozwoli osobom zainteresowanym MapleStory 2 na stworzenie postaci oraz zarezerwowanie jej nazwy.

By zagrać w Mushking Royale już teraz, a w przyszłości w MapleStory 2, musicie ściągnąć Nexon launcher. Więcej informacji na temat gry znajdziecie tutaj.

Macie zamiar zagrać w Mushking Royale, czy też czekacie na premierę podstawowej wersji gry?

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułDziwaczne potwory na nowym zwiastunie Remnant: From the Ashes
Następny artykułBlack Desert Online wygląda jeszcze ładniej, rozdaje prezenty
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Chyba spróbuje Mushkin Royala bo na becie mi sie nie chcialo ale skoro to jedyny sposób żeby pograć w MS2 teraz 😀

ghoulas

Aaaa i osoby z pakietem fundatora będą mogły grac juz 24 września nie 1 pazdziernika.