Studio Intrepid, twórcy bardzo ciekawie zapowiadającego się MMORPG – Ashes of Creation, którego pierwsze alfa testy ruszą już we wrześniu, ogłosiło dzisiaj wydawcę tej gry w Europie. I wybór może się Wam nie spodobać…

Dzisiaj mamy przyjemność ogłosić zaprezentować naszych globalnych partnerów w publikacji Ashes of Creation na całym świecie. W Europie, Rosji oraz krajach WNP współpracować będziemy z My.com i Mail.ru. Ci giganci gier, znani na całym świecie, pomogą nam wprowadzić narzędzie niezbędna do uczynienia Ashes of Creation nie tylko marzeniem wszystkich graczy MMORPG, ale także rzeczywistością, która zmieni przyszłość gatunku.

Rosyjskie studio My.com jest wydawcą takich gier (znajdujących się w wiecznej fazie otwartych beta testów) jak Armored Warfare, Skyforge, Warface czy też Revelation Online. Do grona tych gier dołączy także niedługo Conqueror’s Blade.

Powiem Wam uczciwie, że nie wiem co o tym myśleć. Jak sądzicie – dobrze, że My.com będzie wydawcą w Europie, czy nie podoba się Wam ta zapowiedź?

Poprzedni artykułW Generation Zero zmierzycie się ze szwedzką apokalipsą robotów
Następny artykułEkipa MapleStory 2 dzieli się ciekawostkami z ostatnich beta testów
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Niby tylko wydawca ale też aż wydawca. niby AoC ma być P2P bez P2W ale nie powierzę żadnych pieniędzy my.scam nigdy więcej. Za wiele razy mnie zawiedli i to jako producent i jako wydawca. Jak dla mnie to żadnych pieniędzy nie zobaczą przynjamniej do 3 miesięcy po starcie może wtedy zobacze czy gra nie umiera w EU. Niestety przy action combacie nie będzie sie dało grać na serwerach US.

Anselmo

Nie jest to dobra wiadomość.