Wielokrotnie powtarzałam, że oferowana przez ZeniMax subskrypcja w The Elder Scrolls Online jest jedną z najlepszych, jakie są obecne w grach MMORPG. Nie tylko umożliwia ona nam darmowy dostęp do wszystkich rozszerzeń (nie mylić z rozdziałami), ale i oferuje wiele innych korzyści.

W tej chwili, osoby opłacające ESO Plus, prócz dostępu do rozszerzeń, mogą także korzystać z praktycznie bezdennej torby na zasoby, mają podwójną ilość miejsca w banku oraz w domach, mają dostęp do funkcji barwienia kostiumów, zarabiają o 10% więcej złota, XP, a także szybciej wyszukują traity oraz za każdy miesiąc otrzymują 1500 Koron do wydania w Crown Store.

I już niedługo lista korzyści z posiadania ESO Plus po raz kolejny wzrośnie.

Począwszy od 13 listopada, do listy korzyści wynikających z opłacania ESO Plus, dodać będzie można:

  • Większa ilość koron do wydania w sklepie – zamiast dotychczasowych 1500, gracze otrzymywać będą 1650 koron;
  • Ekskluzywne promocje z Crown Store – posiadacze ESO Plus otrzymają dostęp do specjalnych okresowych ofert zniżkowych na niektóre przedmioty;
  • Ekskluzywne przedmioty w Crown Store – prócz promocji na zakup niektórych przedmiotów, posiadacze ESO Plus będą mogli zakupić unikalne przedmioty, które nie będą udostępniane graczom nie opłacającym subskrypcji. Przedmioty te będzie można poznać po złotym tekście i ikonie złotego kielicha.
  • Ekskluzywne darmowe przedmioty – oprócz zniżek i specjalnych ofert, posiadacze ESO Plus będą mogli także odebrać specjalne darmowe przedmioty w postaci strojów, petów, wierzchowców i inne. Pierwszym z  nich będzie strój Priestess of Mara, który pojawi się w sklepie w późniejszym czasie.

Nie tylko ESO Plus zostanie ulepszone. Wprowadzone kilka miesięcy temu nagrody za dzienne logowanie do gry, stają się z miesiąca na miesiąc coraz lepsze.

Oto co nowego doda do gry DLC Murkmire i aktualizacja 20

W sierpniu mogliśmy zdobyć kilkanaście skrzynek z losowymi nagrodami, we wrześniu do zgarnięcia jest 100.000 złota. Nie znamy jeszcze nagród za październik, ale już teraz wiadomo, że główną nagrodą za codzienne logowanie w listopadzie, będzie nadchodzące rewelacyjnie się zapowiadające rozszerzenie Murkmire, które odkryje przed nami nowe tajemnice i zabierze w podróż do krainy Argonian.

Dajcie znać w komentarzach, czy opłacacie ESO Plus i będziecie korzystać z kolejnych bonusów, a także co sądzicie o nagrodzie za logowanie do The Elder Scrolls Online w listopadzie.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułDauntless dodaje Middlemana, ulepsza dobieranie graczy
Następny artykułSurvival Scum sprzedał ponad milion kopii w trzy tygodnie
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Kto mnie przypilnuje w listopadzie zebym sie codziennie logował? 😛

JXRaiv

Zmiany w ESO+ jak najbardziej na… Plus.
Murkmire wygląda świetnie na PTSie (no nie byłbym sobą: https://kuula.co/post/7Pjgk – zobaczę czy zrobię coś większego) ale ja to się nie mogę doczekać informacji o tym evencie, co ponoć Grand Psijic Villa ma być możliwa do zdobycia.

dogmaticus83

Zabawne jest to, że zdarza mi się mieć subskrypcję nawet jak się nie loguję… ale chrzanić to – kupuję na 3 miesiące dzisiaj! 🙂

StarAsh

Dajesz dychę od każdego przypomnienia i mogę Ci przypominać po kilka razy dziennie. 😉