Kładący olbrzymi nacisk na szczegóły survival Scum zadebiutował na Steam Early Access zaledwie trzy tygodnie temu, a już wczoraj twórcy ogłosili, że sprzedano jej ponad milion kopii. Jest to zdecydowanie największy debiut w historii wydawnictwa Devolver Digital.

W ramach podziękowań, studio Gamepires postanowiło wprowadzić specjalną, jubileuszową wersję DEagle .50, która to 25 września udostępniona zostanie wszystkim obecnym posiadaczom gry.

Prócz tego osoby, które zakupiły Scum Supporter Pack – specjalne rozszerzenie z przedmiotami kosmetycznymi, otrzymają także dodatek w postaci zegarka Nice Watch. Na razie informować on będzie jedynie o godzinie, ale w przyszłości ma on oferować nieco większe możliwości.

Ostatni tydzień to także wiele poprawek błędów, usprawnień w wydajności oraz interfejsie, i wiele innych mniejszych zmian. Ponadto użytkownicy znajdą więcej łupów w więzieniu, a w świecie pojawiły się srebrne wersje DEagle .50 oraz .357.

Niezbyt wysoka cena gry w stosunku do innych podobnych tytułów debiutujących się we wczesnym dostępie na Steam, rozczarowanie rozwojem DayZ, a także niesamowita dbałość o szczegóły przetrwania, z pewnością przyczyniły się do tego iż Scum stał się hitem. Mam nadzieję, że twórcy nie osiądą na laurach i będzie to jedynie początek niesamowitej przygody, jaka czeka w przyszłości na fanów tego survivala.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułElder Scrolls Online ulepsza ESO Plus, rozdaje DLC Murkmire za darmo
Następny artykułPierwsza aktualizacja Z1 Battle Royale dodaje odświeżoną-starą wersję H1Z1