Nowa, lekko podejrzana postać pojawiła się w Dauntless w tym tygodniu, a do tego studio Phoenix Labs usprawniło także system dobierania graczy. Byle by jeszcze znajomi mogli przebywać w tej samej instancji w Ramsgate i będę już szczęśliwa.

The Middleman, bo tak zwie się ta podejrzana persona, to pierwszy kupiec w mieście wyspecjalizowany w obrocie komórkami (cell), dających postaci różnego rodzaju bonusowe efekty. To właśnie u niego gracze mogą zakupić, połączyć oraz wymienić niepotrzebnych komórki na inne.

W każdym tygodniu Middleman oferuje na sprzedaż trzy różne komórki: dwie rzadkie (+2) oraz jedną epicką (+3). Komórki na tym samym poziomie mogą być łączone w lepsze, albo wymieniane na inne z tego samego poziomu.

W grze pojawiły się także dwie nowe waluty. Pierwszą z nich – Aetherdust, można uzyskać rozkładając w ekwipunku niepotrzebne komórki, a następnie wykorzystać ją do zakupu wybranych komórek od kupca. Drugą walutę – Ace chips, można zakupić w sklepie i wykorzystać do przyspieszenia procesu łączenia oraz wymiany komórek na inne.

Prócz tego poprawiono kilka aspektów związanych z dobieraniem graczy do rozgrywek. Od teraz nie trzeba już czekać na sterowcu, aż znaleziona zostanie ekipa, a za to można w spokoju przemierzać uliczki Ramsgate. Prócz tego zlikwidowano błąd, który powodował wysyłanie śmiałków na samotne polowania, a do tego wcześniej utworzone grupy nie będą się rozpadać po zakończeniu misji i osoby takie będą mogły korzystać z prywatnego czatu grupowego, do którego nie dołączą osoby dodane losowe przez system.

Już niedługo do Dauntless zawitają także – zapowiedziane jakiś czas temu, ostiańskie rewolwery.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje Fortecę Kieszonkową i Kolcostadion
Następny artykułElder Scrolls Online ulepsza ESO Plus, rozdaje DLC Murkmire za darmo