Chorwacja słynie ze swoich adriatyckich kurortów, więc nie ma co się dziwić, że takowy trafił w końcu do survivala Scum.

W sektorze Z2 pojawiło się nowe miasteczko Novigrad, który ma fanom tego survivala przybliżyć urok Chorwacji. Znaleźć tutaj będzie można piękne plaże, porzucone place budowy, niegdyś luksusowe hotele i malutkie przytulne apartamentowce.

A gdyby gorące nadmorskie klimaty nie należały do Waszych ulubionych, to w zimowym sektorze D0 pojawiła się nowa baza wojskowa wypełniona mnóstwem łupów z najwyższej półki.

Gracze Sum mogą teraz także ulepszyć swoje bazy, bo dotychczasowe ściany metalowem i drewniane stały się już przeżytkiem. Nowe materiały w postaci cegieł i cementu są twarde oraz wytrzymałe, dzięki czemu wytrzymają nieco więcej wybuchowych ataków. Jest tylko jedno małe „ale” – materiały te można znaleźć tylko w tych dwóch lokacjach: cegielni i cementowni, co czyni je niezmiernie rzadkimi i pożądanymi.

Prócz tego developerzy dodali nowe osiągnięcia na Steam, piracki kapelusz dla fanów pirackich klimatów  oraz nowe jedzenie w postaci chorwackiego przysmaku Mlinci oraz afrykańskiego Biltong.

Poprzedni artykułSmalland zapowiada masywną przygodę w miniaturowej skali
Następny artykułConan Exiles ogranicza ilość posiadanych niewolników i oswojonych zwierząt