Survival Scum stał się jeszcze bardziej niebezpieczny. Ostatnia aktualizacja dodała do gry nowe rodzaje zombiaków, nowe wydarzenia PvP oraz przyczepkę do traktora, zwiększając tym samym ilość rzeczy do przechowywania przez graczy, dając im tym samym fałszywe poczucie bezpieczeństwa (bo przecież wiadomo, że jak ktoś więcej posiada, to znajdą się tacy, co zechcą to ukraść).

Nowy zombiak-kamikaze pojawia się w bazach wojskowych i wybuchnie po 60 sekundach od spotkania, bez względu na to w jaki sposób zginie. Zasięg rażenia jego wybuchu wynosi 10 metrów, więc należy go zabić nieco wcześniej. Do tego, podobno jest piekielnie szybki, więc ucieczka samochodem może okazać się niewystarczająca.

Zwiedzanie szpitali w Scum także nie należy obecnie do dobrych pomysłów. Okazuje się, że  miejsca te zasiedlone zostały przez nowe szpitalne zombiaki, które wyspecjalizowały się w szybszym bieganiu po krętych korytarzach.

Prócz tego, developerzy ulepszyli system rozmieszczania rzeczy, a także dodali nowe wydarzenia Deathmatch do miejscowości Prkno, Veliki Tabor, Mirkovci oraz Tisno.

Poprzedni artykułPolski survival Last Oasis zadebiutuje niedługo na Steam
Następny artykułEkipa New World omawia system walki w najnowszym dzienniku developerskim