Mam nieodparte wrażenie, że w New World zagramy szybciej niż zakładałam. Pierwszy raz usłyszeliśmy o tej grze dokładnie dwa lata temu, potem przez długi czas była cisza, a od sierpnia regularnie dowiadujemy się czegoś nowego.

Pierwsze alpha testy tej gry ruszyły kilkanaście dni temu i – mimo obowiązującego NDA, przyniosły nam nagranie prezentujące ponad dwie godziny rozgrywki. Materiał źródłowy został już usunięty, ale jego krótkie podsumowanie stworzone przez jednego z fanów, nadal jest dostępne.

I pewnie dlatego ekipa New World postanowiła ujawnić mapę tego świata, a przynajmniej jeden z jej regionów, który udostępniony został graczom podczas trwających testów. Na zamieszczonych zdjęciach zobaczyć możemy, jak niewielka jest placówka w East Windsward i otaczający ja obszar na tle całej mapy.

Patrząc na zaprezentowane zdjęcia, wygląda na to, że tworzone przez studio Amazon Game uniwersum, będzie naprawdę wielgachne.

Na przyszły tydzień zapowiedziano ujawnienie informacji o innych regionach New World, a tymczasem obejrzyjcie inne opublikowane zdjęcia i dajcie znać w komentarzach poniżej, jakie są Wasze odczucia względem tej gry.

Poprzedni artykułMemories of Mars powiększa mapę i dodaje nowych przeciwników
Następny artykułZaginione w akcji: Wild West Online