Survival Memories of Mars, którego akcja – jak sama nazwa wskazuje, osadzona została na Marsie, zadebiutował na Steam Early Access w czerwcu i od tego czasu, twórcy zdążyli wprowadzić wiele zmian i usprawnień.

Sezon 1 rozpoczął się od tego, że gra koncentrowała się głównie na budowie baz i walkach PvP. To uległo zmianie w Sezonie 2, kiedy to twórcy udostępnili serwery PvE i możliwość tworzenia prywatnych, nowe pojazdy, postać żeńską i wiele skórek umożliwiających lepszą personalizacje wyglądu postaci.

Kilka dni temu wystartował Sezon 3, który powiększył mapę o rejony arktyczne, dodał nowe obiekty i ciekawe miejsca do eksploracji, a także niebezpiecznych przeciwników – latające drony. Prócz tego powiększono arsenał wprowadzając nowe bronie, a do tego dodano hełmy z latarkami by ułatwić nocną eksplorację oraz alternatywne konfiguracje pancerzy, które oferują różne korzyści.

Memories of Mars doczekało się także optymalizacji silnika gry, a także protokołów alarmowych, czyli mini-misji, które pomogą graczom zdobyć cenne zasoby oraz odkryć ciekawe miejsca.

Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to możecie go wypróbować za darmo na Steam do niedzieli, 7 października, do godziny 19:00. Dodatkowo, do 9 października, cena Memories of Mars na Steam obniżona została o 50%.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułThe Cycle znosi NDA, szykuje się na kolejne testy
Następny artykułAmazon ujawnia mapę New World, zamieszcza nowe zdjęcia