Wprowadzenie H1Z1 na platformę PS4 okazało się bardzo dobrym posunięciem ze strony Daybreak Game Studio. Nie tylko gra ta odniosła tam sukces, ale dzięki rozdzieleniu ekip i kolejnym podziale na dwa niezależne tytuły (Z1BR dla PC), twórcy mogą skupić się na ulepszaniu tej wersji.

Najnowsza aktualizacja H1Z1 dodała do gry nowy pistolet – Desert Eagle, tablice liderów w Fort Destiny, kamerę widza w meczach solo i kilka innych rzeczy.

Nowa broń – Desert Eagle, to potężny pistolet używający tą samą amunicje co Magnum – 0.44. Znaleźć będzie go można w zrzutach zaopatrzenia (purpurowych). W przypadku tego pistoletu, jeden strzał w głowę zlikwiduje przeciwnika nie mającego hełmu.

Pierwsza wersja tablicy liderów udostępniona została w Fort Destiny. Przed meczem gracze podejrzeć będą mogli liderów danego dnia, tygodnia i miesiąca, a do tego zobaczyć także liczbę ich zwycięstw oraz zabójstw.

W meczu Solo można od teraz obserwowania przeciwnika, który wyeliminował danego użytkownika.

Prócz tego dodano element na interfejsie informujący o problemach z połączeniem, a także poprawiono model postaci w momencie rozpoczynania meczu, który teraz w fazie skoku ze spadochronu automatycznie przechyla się do przodu.

Jeśli chodzi o nowe wyzwania na nadchodzący weekend, to wystarczy zabić 10 graczy w meczach Solo, Duo lub Five, by zdobyć 15 medali do Battle Pass.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułRust dodał wielgachny frachtowiec i nowy karabin snajperski
Następny artykułESO: Summerset nadal mnie zachwyca