Wszyscy na pokład! Do Rust zawitało nowe wydarzenie w postaci wielgachnego wypełnionego niebezpieczeństwami frachtowca, a także nowy karabin snajperski i kilka innych rzeczy.

Co kilka Rustowych dni, do wybrzeży wyspy podpłynie wielgachny radioaktywny statek towarowy, który wypełniony jest bardzo cennymi łupami. Znaleźć można także na nim grupę strzegących go uzbrojonych naukowców, a także tajemnicze radioaktywne niebezpieczeństwo, które może zmusić wszystkich do opuszczenia pokładu.

Alarm przeciwmgielny zaalarmuje każdego mieszkańca wyspy o jego przybyciu, a to oznacza, że jego pokład oraz najbliższe okolice, mogą być nieco niebezpieczne – szczególnie na serwerach PvP.

Prócz tego do gry dodano nowy karabin snajperski L96, lunetę x8 oraz nowe rękawiczki. Osoby, lubiące stroić swoja postać z pewnością ucieszy dodanie kolejnego slota na odzież – koniec z trudnym wyborem pomiędzy butami, a rękawiczkami.

Do tego doszło nowe oświetlenie, a raczej brak tego sztucznego w trakcie największego nasłonecznienia, co ma nieco poprawić wydajność, oraz poprawione cienie w wojskowych tunelach, co z kolei związane jest z trwającą optymalizacją gry.

Przyszła aktualizacja zapowiada się równie interesująco, bo gracze Rust w końcu będą mogli spojrzeć na świat z góry – a to dzięki balonom na ogrzane powietrze.I pytanie do moich czytelników – znacie jakiś fajny serwer PvE w Rust, gdzie można by w spokoju pozwiedzać ten interesująco wyglądający świat?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułWyciekł materiał filmowy z alpha testów MMO New World!
Następny artykułH1Z1 na PS4 dodaje Desert Eagle i tablice liderów w Fort Destiny