Za nami nieco nerwowy tydzień w studio Daybreak Games Company, a przed nami weekend wypełniony nowym eventem. Tym razem do zdobycia są unikalne kaski moto crossowe, a fani jednorożców mogą zakupić nową maskę.

W ostatnim tygodniu fani H1Z1 mogli dowiedzieć się, że gra ta już w maju udostępniona zostanie na PlayStation 4, a także iż Columbus Nova – mimo wielu oświadczeń i wzmianek w regulaminach, które musieli potwierdzać gracze, wcale nie jest właścicielem studia DBG. Tydzień zakończył się wielkimi zwolnieniami, z czego część osób uważa iż ma to coś wspólnego z aferą właścicielską wokół studia, a same studio mówi o reorganizacji w związku ze zmiana planów (czytaj: zainteresowanie H1Z1 spada i raczej już nie wzrośnie).

Wracając do przyjemniejszych tematów…

Zacznijmy od eventu weekendowego, za uczestnictwo w którym zdobyć będzie można kaski motocrossowe:

  • Gilded Ivory Motocross zdobyć można za osiągnięcie 10x Top 10 w obojętnie którym trybie Battle Royale: solo, duo lub piątki;
  • Gilded Ebony Motocross Helmet zdobyć można za bycie Top 1000 pośród graczy z poszczególnych regionów, którzy w czasie trwania eventu ukończyli mecze w Top 10 w solo, duo lub/ i piątkach.

Event ten trwa do poniedziałku, 30 kwietnia, do godziny 19:00 czasu polskiego. Kask Gilded Ebony Motocross przyznany zostanie w przyszłym tygodniu.

Wygląd postaci jest bardzo ważnym elementem gry, a wszelkie unikalne maski wprowadzane przez twórców H1Z1 cieszą się olbrzymia popularnością. Część z nich gracze otrzymują jako nagrody lub uczestnictwo w eventach, a inne ze skrzynek z losowymi nagrodami.

Natomiast w TYLKO ten weekend użytkownicy H1Z1 zakupić mogą unikalna maskę – Arctic Unicorn Mask.

Maskę tę można zakupić tylko do 30 kwietnia, do godziny 19:00 czasu polskiego. Wystarczy zalogować się do gry i kliknąć na Wiadomość Dnia (MOTD). Koszt: 9,99$ (35 PLN).

Poprzedni artykułFortnite: Ratowanie Świata o nadchodzących nowościach i zmianach w walucie sezonowej
Następny artykułDauntless ulepsza progresję postaci, resetuje postęp